fbpx

MENU

Úplněk ve Vodnáři

Téma: Originalita & Bourání hranic & Vize

Jestli je někdy dobré období pro bourání hranic a stereotypů, tak je to právě čas Vodnáře. Dnes máme úplněk ve Vodnáři a nastává právě nejvhodnější doba pro testování hranic, změnu zajetých vzorců, překonávání se, originalitu.

Dnes si dovolte ke všemu přistupovat úplně jinak. Pusťte vše, co jste se naučili a dovolte si věci řešit a přistupovat k nim svým osobitým způsobem.

Opusťte staré a přijměte nové – Vodnář miluje poznávání nového, nových míst, nových lidí, nových aktivit. Není to úplně stýskací typ, nemá problém opouštět a nelpí na minulosti.

Jaké jsou Vaše vize? Sněte a představujte si, jaký byste si udělali život, kdybyste neměli žádná omezení. Kdyby jste měli kolik času i peněz potřebujete. Co byste udělali?

Je to opravdu nemožné udělat i v tuto chvíli?

Nedávejte svému přemýšlení hranice a užívejte si svobodu. Vodnář nesoudí, neškatulkuje. Vodnář má upřímný zájem o lidi kolem sebe bez sebestředných záminek. Věří v rovnost a v přirozené autority. Nemá prostor pro umělé povyšování.

Hleďte kupředu, ale nezapomínejte si užívat a vážit si přítomnosti. “Nejde” teď neexistuje.
Vhodné bylinky: Kozlík lékařský, levandule, meduňkaTip: Hodně pijte. Dopřejte si ovoce. Nedělejte dnes unáhlená rozhodnutí, nepřejídejte se, nespěchejte. Vyhněte se nedbalosti.

🌕

1. srpna 20:31 9°15’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.