fbpx

MENU

Karty moon.alchemi

Průvodce, který Tě vezme na jedinečnou cestu sebepoznání. Nástroj, díky kterému prožiješ mnohá uvědomění a dokážeš slyšet odpovědi na otázky, které právě v daný moment hledáš. Všechno máš uvnitř sebe a tyhle karty Ti to přišly připomenout. Jsou tady, aby Ti pomohly si rozpomenout, jak se napojit na ten vnitřní hlásek moudrosti, který v Tobě je. Na vědění ženy, svou intuici a jedinečnou esenci, kterou jako žena neseš.

Otevři se síle vlastního já, která k Tobě bude skrze tyto jedinečné karty promlouvat. Ano, vytvořila jsem je pro Tebe i pro všechny ostatní ženy, které se chtějí ještě hlouběji propojit se svou podstatou a přirozeností.

Stačí první kontakt s nimi a už to budeš cítit. Jsi doma.

Na začátku všeho byla vize. Jemný malý střípek z obrazu, který čím dál tím víc začínal mít jasnější a jasnější podobu. Obrazy, které skrze mě chodily, aby byly vryty do kůži jako tetování tentokrát chtěly dostat jinou podobu ve hmotě. Život a má cesta se proměňovala a vize s ní. Nešlo jinak, než následovat hlas svého srdce a nechat se vést něčím, co mě samotnou přesahuje. Karty se celou dobu tvořily tak nějak samy. Informace, jejich design, ilustrace a poselství skrze mě protékaly právě v moment, kdy jsem se naladila na jejich jedinečnou frekvenci tak, aby do nich mohly být otisknuty všechny potřebné kódy a energie, která pomůže stovkám žen na jejich cestě napojení na samu sebe.

Moon.alchemi karty jsou něčím víc.

Jsou mystickým orákulem ženské moudrosti, myslánkou rozpomenutí, kouzelnou formulí, která nás propojuje s naším vnitřním zdrojem.

Zažij i ty své zázraky a poznání s karty moon.alchemi.

Karty jsou pro mě jako bytost. Ztělesněním něčeho, co jsem více než rok opečovávala, mazlila a ladila do detailů. Jedinečný minimalistický design, který jde ruku v ruce v souladu s Matkou Zemí. Zlaté detaily, které potěší každou ženu, silné a léčivé ilustrace, které Ti otevřou brány do nových komnat sama sebe. To jsou ony.

Karty moon.alchemi, jejiž součástí je i propojovací rituál, vedené meditace, praxe a hudební playlisty, které Tě vezmou na pořádnou energetickou flow.

Zajímá Tě, co s kartami zažiješ?

Všechno to, co si dovolíš. U někoho jsou karty přítelem, se kterým se dennodenně potkává a vede hluboký rozhovor na úrovni své duše, pro někoho jiného budou průvodcem při ženských kruzích, osobních rituálech a významných událostech, které si žádají podpořit touto cestou. Jaká bude jejich společná cesta s Tebou je jenom na Tobě.

Otevři se poznání, čeká už na Tebe.

Karty vytvořila Amisuel, tvůrkyně projektu Moon.alchemi. Zároveň by se dalo říct, že byly stvořeny samotným zdrojem. A já jsem byla v tento čas a prostor poctěna, že jsem se mohla stát čistým kanálem pro to, aby tohle dílo mohlo spatřit světlo světa a dostat svoji finální hmotnou podobu.

Cesta vytvoření vedla přes obrovskou flow, synchronicity ale i výzvy, které bylo potřeba překonat, aby celé dílo mohlo projít porodníma cestami až ke zdárnému konci, světlu. Toto světlo teď můžeš držet v rukách i Ty. Je to právě tento magický prostor moon.alchemi, do kterého vtiskávám jedinečnou esenci bytí a existence lidské zkušenosti.

Co všechno může přinášet být ženou? Jak se spojit se svou jedinečnou esencí? Proč je menstruační cyklus důležitý a jakou roli hraje v našem životě cykličnost? Jak si nastavit zdravou sebelásku a naučit se komunikovat vlastní potřeby a hranice? Jaký vliv mají rituály v každodenním životě?

O tom, že všechno je možné a zázraky se dějí jsem se přesvědčila již několikrát během svého života. Teď se můžeš přesvědčit i Ty.

Nechť Ti soubor karty moon.alchemi klíčem k bráně zázraků ve Tvém životě.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.