fbpx

MENU

Vize moon.alchemi

Moon.alchemi se rodilo více než rok. Jeho počátek sahá k původní vizi projektu, která se postupně časem formovala a obrušovala své hrany původně surové hmoty až do zářivého diamantu, ve které ho můžeš vidět nyní. Vlastně ne, počátek sahá ještě mnohem dál do časů posvátných. Do časů životních i měsíčních cyklů, do momentu, kdy se zrodil život samotný. Tam je pravý prapočátek všeho, tedy i Moon.alchemi.

Přesto, za ten čas co se celý projekt formoval, uběhlo spoustu měsíčních cyklů. Bezčasí, prostor tvoření a zázraků, který postupně utvářel vizuální formu něčeho, co přesahuje to, co je běžným očím viditelné. Moon.alchemi je něčím víc. Je zázrakem alchymie měsíčních cyklů, které se dotýkají našich vnitřních světů. Je propojením světů za oponou, Vesmírných zákonů a poselství z hvězd, které se otiskly do ilustrací.

Misí Moon.alchemi je přinášet kouzlo do každého dne skrze posvátnost přítomného okamžiku, který k nám všem přes denní rituály promlouvá. Ten moment, kdy si dopřeješ se zastavit, zapálíš si svíčku, a o její plamen zažehneš sílu šalvějového dýmu, který svými dary pročistí energie Tvého prostoru. Ten moment, kdy se zastavíš, dopřeješ si prostor pro sebe a vytáhneš si kartu, která Ti přinese poselství, které si ten den máš přečíst. Nedá Ti návod na život, ale ukáže Ti cestu po které se můžeš vydat. Jsou to nástroje a průvodci do Tvého života, které Ti přinesou zastavení v denních kouzlech a rituálech.

Připomenou Ti proměnlivost a cykličnost Tebe i celého života, a Ty tak budeš moci ještě více proniknout do jeho mystérií a vlastní podstaty.
 
Naslouchej, když k Tobě Vesmír promlouvá.

Kouzlo zrození moon.alchemi

Kouzlo okamžiku, nekonečný proud tvoření, kreativity a velké vize, které doprovází celý její život. Objevování a překonávání hranic lidského potenciálu, tvoření nových světů a nalézání posvátnosti v každém okamžiku bytí, to je Amisuel. Autorka vizionářských ilustrací a poselství, které jsou protkané skrze celý Moon.alchemi a další projekty, které skrze své tvoření na tento svět přináší. Pokud Tě zaujaly ilustrace a chtěla by si nosit tento typ umění na své kůži využij kontakt: info@vedometetovani.cz pro více informací

Amisuel je kreativní duší, vizionářkou a ženou, která provází další bytosti zde na Zemi cestou duše a sebepoznáním. Její mise je přinášet božství a Vesmírné otisky do každodenní posvátnosti a utvářet tak ze života nádherný příběh, rituál všedního dne, který nás všechny může provést mnohými kouzly, mystériem a zázraky.

Aktuálně Amisuel tvoří na kouzelném pohádkovém místě Jezera spolu s její dcerou a kočičí posádkou. I ty můžeš skrze svět Moon.alchemi nahlédnout do zázraků a kouzel každého dne.

I ty můžeš proniknout to tajemství měsíční alchymie.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.