fbpx

MENU

Úplněk ve Střelci

Téma: Pozornost, puštění a vyústění
Úplněk v měsíci červnu je ve znamení Střelce, kdy po intenzivním novoluní v Blíženci dogradovaná tahle etapa. Může se zdát, že tohle období je silně napjaté a je tomu tak. Energie v kolektivním poli silně houstne a můžeme si představit, že právě v tomto období máme napjatý luk právě jako onen střelec a už je jen na nás, kam pomyslný šíp vystřelíme. Protože se zde jedná o úplněk, je to téma opouštění a dokončení toho, co nám neslouží a neprospívá. Je tedy na nás, abychom si vybrali s jakým tématem, myšlenkou nebo vzorcem tento šíp pořádně natáhneme a jednou pro vždy ho vystřelíme a necháme z našeho života odejít.
Konce nejsou snadné, ale i tak slibují nové začátky, které nám ještě v tento moment nemusí být zcela viditelné a jasné. Co naopak jasné je, že vždycky všechno vede nakonec k lepšímu a tak, ať už se nám v tomto období děje cokoliv, můžeme si být zcela jistí, že čas nám ukáže, pro co bylo tohle celé dobré. Neztrácejme tedy víru a vězme, že vše se ve správný moment v lepší obrátí. Jsme to nakonec jen my sami, kdo hodnotí celou situaci a dává jí nějakou nálepku, zda to co se nám děje je dobré či špatné. Tohle je ta lidská rovina. Na úrovně duše postupujeme stále po spirále dál a hlouběji do naší podstaty. Navracíme se zpátky domů i přesto, jak moc bolestivé a náročné se to někdy může zdát.
Neklesejme na mysli.
Využijme tento den pro rituál odpuštění sobě i blízkým a uvolnění prostoru pro něco nového, co nás tam za roh jistě čeká.
🌕
14. června 13:51 23°25’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.