fbpx

MENU

Úplněk ve Střelci

Téma: Pravda a odpovědi

Úplněk ve Střelci je ve znamení počínající úrody, říká se mu také Jahodový úplněk.

Znamení Střelce rádo cestuje, míří vysoko, je pozitivní a otevřené. Uzavřete své dosavadní cesty a úspěchy. Přemítejte o své životní cestě – kam směřujete? Je tam štěstí? Čím bychom doopravdy chtěli naplnit náš život? Dnes hledáme pravdu a odpovědi.

Energie je velmi přátelská, svižná, radostná, společenská a svobodná. Propojujme se s lidmi v cizině, navazujme nová přátelství a spolupráce. Do světa s otevřenou náručí! Vztahům vládne svoboda – přijímáme se takoví jací jsme, propojujeme se na základě společných hodnot a nevěnujeme pozornost nedostatkům u druhých.

Věnujme se také vzdělání – čemu bychom se mohli přiučit, v čem zdokonalit, co toužíme objevit? Přihlaste se na kurzy, otevřete knihy nebo si pusťte dokumenty. Popřemýšlejte kam byste mohli vycestovat.

Tip: Hodně pijte. Dopřejte si ovoce. Nedělejte dnes unáhlená rozhodnutí, nepřejídejte se, nespěchejte. Vyhněte se nedbalosti.

🌕

4. června 05:41 13°18’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.