fbpx

MENU

Úplněk v Rybách

Téma: Emoce, Spiritualita & Duch
Úplněk v Rybách je tím na který jsme možná mnozí čekali. Téma spirituality přichází ruku v ruce s duchem, který je silně propojen se znamením Ryb, kterému vévodí tento úplněk. Právě dnes máme možnost zase o něco více otevřít naše srdce a propojit ducha skrze hmotu zde na Zemi.

Emoce jsou pro nás pomocníkem na této cestě, které nám ukazují jak tělo komunikuje s myslí a mysl komunikuje s tělem. Po dlouhý čas jsme byli vedeni své emoce potlačovat a to vše se zapisovalo do našich těl. Energie a nastavení Země se však změnilo a již nejde nic schovat. To, kdy půjdeme proti proudu je hned vyobrazeno a již nejde jinak. Využijme emoce k tomu probudit v sobě svou sílu. Objevme to, kým doopravdy ve své autenticitě jsme. Nechme hodné holky a chlapce, které pozavírala výchova a společnost a otevřeme své srdci své divokosti a nespoutanosti, která může mít mnoho svých podob.

Jaká z emocí je pro Tebe nejtěžší na vyjádření? Při které z nich stihneš a nejde se Ti pustit?

Je to hněv? Radost? Smutek?

Jsi v bezpečí.
Dostaň se do svého těla a vypusť ducha skrze tělo ven.

Nebuď jak ryba na suchu, dovol si objevit oceán možností a úrovní vlastního prožívání skrze tělo.

Využijme tento den pro osobní rituál dokončení a propuštění toho, co si říká o pozornost. Je to nefunkční vztah, projekt nebo jen nahromaděné emoce, které křičí pod povrchem a chtějí ven? Pusť to na světlo, úplněk Ti k tomu jasně září 🌕

 
🌕
10. září 11:58 17°41’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.