fbpx

MENU

Téma: Odvaha, srdce & vášeň
 
Úplněk ve lvu, který připadá na 16. 2. 2022 sebou přináší témata spojené s naší odvahou, zápálením, vášní a divokostí v srdci, kterou tuto znamení nese sebou. Celý únor sebou přináší novou energii spojenou s číslem 2. Nový náboj jde cítit ve vzduchu, téma plodnosti tohoto roku nás nenechává spát a my se pomaličku ale jistě začínáme probouzet ze zimního spánku a vnímáme novou energii větru, která se nám opírá do plachet života.
 
Období, kdy probíhala hybernace a my jsme sbírali síly a odpočívali se pomaličku chýlí ke konci a stejně jako lev, který svou velikostí a dominantou reprezentuje sílu a odvahu podniknout přesně to, co je potřeba i nám začíná docházet, že opět začíná období činu a akce. Bez přílíšného tlaku na sebe můžeme vnímat to, co v nás uzrálo počas období odpočinku, k čemu jsme to vlastně sbírali tu odvahu, kterou teď budeme potřebovat.
 
Co je to po čem toužíme a nedovolili jsme si pro to ještě podniknout dostatečné kroky? Co jsme odkládali a nyní už víme, že není kam?
 
Využijme období úplňku pro dokončení a puštění ještě posledních zbytků toho, co nás odděluje od našich snů. Prociťmě svou divokost v srdci a plamen vášně, který hoří pro to, co jsme celou tu dobu předurčeni.
 
Je čas a uvnitř sebe to zaručeně můžeme cítit.
 
Dopřejme si tento čas a vytvořme si prostor pro sebe. Ideální čas pro osobní rituál nebo ceremonii.
 
Nezapomínej, Ty jsi ta, která vkládá punc posvátnosti do jakéhokoliv okamžiku.
 
🌕
16. února 17:56 27°59’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.