fbpx

MENU

Téma: Hranice, vztahy & pocity

První úplněk roku 2022 se nese v citlivém znamení Raka. Možná právě i proto může být pro nás tento den silně propojen s extrémními pocity a to ať negativními nebo pozitivními. Většinou můžou převládat ty na těch nižších frekvencích. Tyto dny tedy můžeme prožít v “extrémních situacích”, které nám zpětně můžou připadat až skoro komické.

Poslední dny před tímto úplňkem navíc byly ve znamení silných kolektivních témat, které se točily kolem vztahů, hranic a nastavení a vykomunikování vlastních potřeb. Odlupovaly se opravdu hluboké vrstvy nánosu a tím vycházely na povrch i místa v nás, které jsme se dlouho snažili zamést pod koberec v domnění, že na ně nedojde. Naštěstí Vesmír ani život nás nenechá stát na místě a tak jsme zas a znovu dostali krásnou příležitost se podívat pravdě do očí a uzřít další části sebe sama, které dlouho byly zapomenuty.

 

Vztahy jsou právě tím, co nás bude celý rok 2022 silně doprovázet. Skrze vztahy se nejvíce učíme a zároveň, jsou zrcadlem toho, jak si opravdu vedeme. A tak i přes nepříjemné okamžiky,, kdy jsme konfrontováni s vlastními stíny a temnotou znovu procitáme do ještě většího soucitu a pochopením s tím, co se zde vlastně děje. Když se ohlédneme nazpátek do historie, ještě jsme zde nezažili čas, kdy by byly vztahy nastavené v lásce a harmonii opravdu tak, jak si muž a žena vzájemně zaslouží. A tak jsme to v tyto časy právě my, kdo nastavuje nové paradigma něčeho co sami neznáme. Objevuje se nám to nefunkční a každý za sebe staví nové základní kameny a prvky toho, jak si to v sobě i venku nastavit. Ano, ano stále to téma vlastních potřeb a hranic, které je velmi aktuální.

 

Buďme v sobě tyto dny laskaví a přistupujme k sobě i k ostatním v přijetí, lásce a trpělivostí. Vždyť si ji vzájemně zasloužíme, stejně tak jako zdravé nastavení hranic a potřeb, aby nám všem bylo zde co nejlépe. Místo toho, abychom věnovali pozornost tomu, co nám nevyhovuje, co nám vadí zkusme občas i změnit perspektivu a dát pozornost tomu, za co jsme vděční. I malé semínko vděčnosti vyrůstá a rozrůstá se v silný pevný strom, který přináší šťavnaté ovoce.

18. ledna 00:48 24°15’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.