fbpx

MENU

Úplněk v Rybách

Téma: Emoce

Během úplňku v Rybách se budeme dostávat do svých emocí. Sněte, přemítejte, užijte si závan abstraktna. V tomto období určitě doporučujeme se co nejvíc umělecky vyjadřovat. Malujte, tancujte v poli, zpívejte, uvolněte všechny své emoce do jakékoli formy umění.

Ryby jsou také proměnlivé znamení, přizpůsobivé. Mají sílu v empatii, intuici a soucitu. Zkuste se nacítit na druhé a porozumět jim. Pochopte a nesuďte.

Uvědomujte si ale skrze to všechno stále svoji hodnotu a dejte si pozor, abyste se ve vnitřních i vnějších konfliktech nestavěli do role oběti. Váš život je jen na Vás a vše, co se děje, je obrazem Vašich předešlých myšlenek a činů. Držte si své hranice a nenechte se využívat. Neomezujte se na svůj vlastní úkor.

Kvalitně se vyspěte a nespěchejte na sebe.🌕

31.8.2023 3:35 7°25′
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.