fbpx

MENU

Úplněk v Kozorohu

Téma: dokončení, práce & já a hranice

Znamení Kozoroha hledá bezpečí skrze pocit užitečnosti a nápomoci druhým. Dnes buďte užiteční pro druhé, ale ne na svůj vlastní úkor. Myslete na to, že cokoli děláte pro ostatní, musí těšit i Vás, abyste později nikdy nelitovali, že jste druhým věnovali svůj čas a svoji energii.

Dnes je přívětivý čas k rozvržení plánů, To Do listů, kalendářů a rozvrhů. Pokud máte nějaký cíl, rozepište si ho krok po kroku, abyste k němu s klidem později mohli mířit. Uzavřete staré plány, které nikam nevedly. Pozornost se nyní upírá k osobnímu i kariérnímu růstu. Nalezte tedy zdravou rovnováhu mezi kariérou a časem pro rodinu a sebe samé. Dnes je skvělý den pro pracovitost, trpělivost, vytrvalost, spolehlivost, řád, zodpovědnost a praktičnost.

Dopřejte si zázvorový, šalvějový nebo hřebíčkový čaj a protahujte se, aby Vás tvrdá energie Kozoroha neomezovala v ohebnosti.

🌕

3. července 13:38 11°18’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.