fbpx

MENU

Úplněk v Býku

Téma: Síla, uzemnění & změna

Nejen úplněk v Býku, ale i zatmění Měsíce nás v tento den čeká.

Býk je zemité stabilní znamení, které má rádo krásu a komfort. Zaměřte se dnes proto na aspekty Vašeho života, ve kterých jste stabilní nebo byste potřebovali stability docílit.

Které z materiálních věcí Vám přivádí klid a pohodlí?
Které materiální věci Vás naopak zatěžují?
Udělejte si v nich pořádek.

Nechte se hýčkat. Užívejte si vše, co si dopřáváte a co je Vám dopřáváno naplno. Probuďte své smysly a nebojte se je použít naplno.

Uvolněte si také strach ze změn. Změna nutně neznamená nebezpečí a neznámo neznamená ohrožení. Je příjemné si hýčkat vlastní pelíšek, ale je dobré se vydat za svou komfortní zónu pro rozšíření vlastních obzorů.

🌕

28. října 22:23 5°09’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.