fbpx

MENU

Úplněk v Býku

Téma: Usazení, ženskost & vnitřní světy
 Úplněk v býku, který k nám přichází je navíc ještě posilněný zatměním měsíce. V období štíra nám přináší silné energie, které můžeme pocítit na mnoha úrovních. Jsme v pasáži, kdy štír nás vede přes mnohá setkání se vlastní temnotou a démony, skrze mosty mezi vnitřními a vnějšími světy do prostoru rozpomenutí se na vlastní podstatu a přijetí vlastních stínů do lásky a soucitu s celou lidskou podstatou. Přišli jsme se sem učit přes integraci duálního světa. Právě období podzimu je o stáhnutí se do sebe a do usednutí v tom, kým vlastně jsem. Kdo jsem, když se nikdo nedívá. Sebereflexe tohoto času od jarní rovnodennosti nám může přinést odpovědi na mnohé otázky, které hledáme. Udělejme si prostor a podívejme se, co všechno už jsme zvládli a co necháváme za sebou a nemusíme již vláčet dál. 
Zatmění měsíce nám vždy posilňuje celé energie, a stejně jako zatmění Slunce z předešlého novu sebou může přinést silné ukončení na místech, které více či méně očekáváme. Vše má svůj důvod. Uvolněme se do důvěry v život a dýchejme do přítomnosti tady a teď. Nádech a výdech.
Afirmace pro dnešní den: Uvolňuji se do důvěry v život. Propouštím veškerý tlak a uvolňuji se do proudu života. (můžeš si při tom představit býka, který si upustí skrze svou ohromnou sílu. )
🌕
8. listopadu 12:01 16°00’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.