fbpx

MENU

Téma: Komunikace, propojení vnitřních & vnějších světů

Poslední úplněk tohoto roku se nese ve znamení Blíženců. Právě toto znamení je mistrem ve spojení polarit, které se právě v těchto dnech promítají do našich životů. Jedním z hlavních témat tohoto úplňku je téma komunikace, které nás vede se zastavit a uspořádat si tak v sobě v tom, co se v nás doopravdy odehrává. Komunikace je hlavním klíčem, hlavně co se týká vztahů, proto nezapomínejme jasně sdělovat své potřeby se sami sebou ale i se svým okolím. Právě díky tomu se můžeme vyhnout zbytečnou komplikacím a konfliktům, které mohou být způsobené nerovnováhou v těchto dnech.

Tento úplněk nám přináší i energii blížícího se zimního Slunovratu, který je předělem mezi nejtemnější částí roku a tou, kdy se světlo začíná zpátky překlápět.  Do našich oken začínají opět proudit větší paprsky naděje a našich vlastních snů.

Protože blíženci v sobě nesou učení o polaritách i tyto dny můžeme jasně vidět, jak se odrazy našich vnitřních a vnějších světů promítají do naší vlastní reality a co nám tyto poselství přináší. Je to právě tento čas, kdy ještě můžeme plně dokončit to, co již bylo započato a otevřít dveře pro to nové. Ale to nepředbíhejme. Teď a tady je čas proto si v sobě uspořádat to, co si žádá o svou pozornost. S čistým štítem se bude mnohem snáz vcházet do následujícího období, které je pro nás všechny zde připravené.

Není na co čekat. Užijme si tento den společně s přicházející energií Slunovratu a nechme skrze nás završit to, co má být dokončeno.

19. prosince 05:35 27°28’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.