fbpx

MENU

Úplněk v Blížencích

Téma: Komunikace, vize & sny

Při úplňku v Blížencích můžete být plní nápadů a plánů. Všechny je zaznamenejte a poté si stanovte priority. Nepřehlťte se a nezačínejte příliš mnoho věcí najednou.

Dnes je určitě vhodný čas komunikovat, domlouvat byznys plány nebo vést filosofické konverzace s přáteli. Informace, které nás mohou obohatit a jsou předáváné slovem mají v tomto období velmi silnou hodnotu. Zvídavost a naslouchání Vás může velmi obohatit. Vzdělávejte se, je čas růst.

Nebojte se také komunikovat Vaše projekty, cíle a vize. Šiřte slovo o tom, co děláte a nebojte se prosadit.

Přehodnoťte vztahy, které kolem sebe udržujete. S kým jste, tací jste – jste tím, čím chcete být? Co z Vás dělají lidé, se kterými se stýkáte? Je dobré v těchto vztazích zůstat? Nebojte se změny. Nebojte se vystoupit ze své sociální bubliny. Naplňujte své vize a věřte, že správní lidé se přirozeně připojí na Vaší cestě. Není třeba se bát samoty.

Z bylinek si dnes dopřejte gingo bilobu, dobromysl, heřmánek nebo skořici.

 

27. listopadu 10:16 4°51’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.