fbpx

MENU

Úplněk v Beranu

Téma: Zemitost, hněv & puštění

Je čas vybít všechnu potlačovanou energii ven. Jakékoli emoce jste v sobě doteď drželi, pusťte je na světlo světa. Pozor ale, ne na úkor druhých. Jděte běhat, křičet do lesa, ale hlídejte se, abyste si nevybíjeli si svou zlost na Vaše blízké.
Dnešní úplněk je ve znamení horkých hlav a potřeby být ve všem první. Využijte tuto sílu, která Vás bude pohánět dopředu, ale kontrolujte svůj chtíč v tom být první za každou cenu.
Sexuální energie bude v plné moci, takže si ji užijte, myslete ale na to, že s partnery, se kterými se v tomto období sblížíte, se také možná rychle vzápětí rozloučíte.
Tento úplněk bude velmi nabitý, takže využijte produktivity a kreativity, která nám je dána. Po každém dni si ale důkladně odpočiňte a nabijte se na den další. Nevyčerpávejte se do poslední kapky.

🌕

29.9.2023 v 11:57  6°00’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.