fbpx

MENU

Novoluní ve Váhách

Téma: Vyrovnání, srovnání & bod nula

Novoluní ve Váhách letošní rok vychází na 25.září, což jsou dva dny po podzimní rovnodennosti. Stejně jako podzimní rovnodennost, tak i samotné novoluní nám přináší velmi podobné témata, které se tím pádem ještě mezi sebou násobí a dostávají větší sílu. A o čem je tedy řeč?

Znamení Vah je známé pro svou rovnost, vyrovnávání a spravedlivost, stejně tak podzimní i jarní rovnodennosti nás vždy vedou k narovnání se. V těchto dnech tomu není jinak. Ukončují se staré vazby, vztahy, sliby, nedokončené z minulosti si volá o pozornost, tak aby se vše vyrovnalo jako misky vah a my spočinuli ve svém srdci, ve svém středu. Bez jakýchkoliv závazků, které by nás svazovali, svobodní a oddaní službě lidské zkušenosti, ve svobodě a lásce. Ano to je ono, v energiích novoluní můžeme otevřít svou náruč pro nové, co chceme přivítat v našich životech. Stíny vylézají, abych byly vynesení na světlo, vše se děje čím dál tím rychleji a my se učíme komunikovat sami se sebou i s okolím. Co pomáhá? Mluvte o svém setinku, o nastavení toho proč to tak máte, jaký je váš záměr a což ná vzájemně lehčeji dojdete ke vzájemnému pochopení. Však i váhy jsou zde od toho, aby bylo vyrovnáno to, co již z rovnováhy vyhozeno bylo a navrátilo se zpátky do středu.

Mnoho štěstí a lehkosti.

Vše potřebné pro své rituály najdeš  v Moon.alchemi, nakoukni do e-shopu čeká Tě tam spoustu příjemných novinek

PS: Nezapomeň, v pondělí najdeš na instragramu výklad karet

14. října 19:54 21°07’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.