fbpx

MENU

Novoluní ve Střelci

Téma: Zamíření & nový začátek

Novoluní ve Střelci nám přináší opravdu hlubokou a velikou příležitost pro nový začátek. Luna vstoupila do pozice Střelce a s ní přinesla i novou dávku energie na kterou jsme se všichni po hlubokém ponoru do zákoutí stínů vlastní existence už hodně těšili. Není tomu tak, že by ponor do vnitřních světů dále nepokračoval, to určitě ne. Nicméně k nám přichází střelec, kterého si můžeme představit jako bytost kentaura, který stojí pevně 4ma nohama na Zemi ale zároveň ve svých rukách svírá napjatý luk a šíp, který je připraven zamířit a vystřelit tam, kde je potřeba.

A to stejné se teď chce i po nás.

Napněme luk a uvědomme si, kam ve svém životě nyní potřebujeme šíp zamířit. Nech vůle Boží a i vůle Tvá jde ruku v ruce v celistvosti pro podporu témat a oblastí v životě, které právě teď nyní řešíš.

Toto období nám přináší zasvěcení do rozpomenutí si na mnohé dary, které jako duše v sobě neseme. Však již nastal čas. Brány se otevírají a my jsme vedeni konat, však ať každý si ruku na své srdce dá a zeptá se sám sebe, odkud přichází to konání. Zda vůle Boží i vůle má jsou v jedné a v souladu. Zda panuje harmonie a soulad s Božími zákony ne pouze pro sebe ale i pro celek, tak jak jsme vedeni.

Světlo a láska mocně září a to sebou přináší i sílu pro druhou stranu. Buďme obezřetní a vnímejme svoji vlastní energie. Odkud kam teče, kde uniká a co je teď to opravdu moje? Moje ze srdce, z vnitřního světa a vlastního ducha, který je právě tou láskou a světlem.

Tip pro dnešní den:
🌑
Očisti svůj prostor, dům, a otevři se novým začátkům. Zázraky každodennosti a Tvých snů jsou na dosah.

23. listopad 23:57 5°38’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.