fbpx

MENU

Novoluní ve Štíru

Téma: Tranzit, hra stínu & změna
Dostali jsme se do novoluní ve znamení Štíra, který sebou přináší vždy hluboký ponor do sebe sama a konfrontaci se svými stíny. Není se čemu divit. Právě toto znamení dokáže někdy dost nepříjemně uštknout svým jedem i přes to, že to tak není myšleno. Inu, asi to každý známe, když potlačíme vlastní stín, on dříve nebo později někde vyleze a dá nám o sobě určitě hlasitě vědět. V tomto případě tomu není vůbec jinak.

Máme za sebou období Vah, které nás vedly do rovnováhy a harmonie. Jak uvnitř tak venku, jak mužská, tak ženská polarita, jaký vztah sama k sobě takový s okolím... Dalo by se říct, že právě Váhy nás tak nějak nalaďovaly na toto období, kterému dává korunu právě novoluní ve Štíru. Navíc, tento rok ve speciálním úkazu propojen se zatměním Slunce, což přináší velké změny, které se budou týkat celého života. Je tedy možné očekávat velké či malé změny, které budou mít dlouhotrvající dopad na náš dosavadní život. 

Novoluní sebou přináší vždy nový začátek, ale s ním je potřeba i konce. Nepropadejme tedy panice pokud by v tyto dny něco nenávratně skončilo. Byla by to jen eskalace pro katarzi, která přichází s požehnáním v podobě nového začátku. Jako bonus nám k tomu všemu vévodí samotný štír, který nás bude silně konfrontovat s našimi stíny právě skrze okolí a to nejčastěji naše nejbližší. Podívejme se tedy pravdě do očí, kde projektujeme náš vlastní stín a zkusme mu otevřít vlastní náruč přijetí a integrace, jako součástí nás samotných.
Hodně štěstí.

Tip pro dnešní den:
🌑
Věnuj pozornost tomu, jak v tento den komunikuješ a v jaké energii se vztahuješ do určitých vztahů a témat. Právě tato přítomnost by Ti mohla přinést mnohá uvědomění a odpovědi na otázky, které hledáš.

25. října 12:48 2°00’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.