fbpx

MENU

Novoluní ve Lvu

Téma: Sebevědomí & Láska

Dnešní novoluní je o síle, odvaze a radosti ze života. Znamení Lva se nám rovnou projevuje jak ve Slunci, tak v Měsíci a i ve Venuši.

Ve hře bude síla ega, sebejistoty a sebevědomí. Pozorujte své ego – jste domýšliví? Jak zacházíte s vlastní pýchou? Pozor na egocentričnost, vztahovačnost a myšlenku, že se celý svět točí kolem Vás.

Seberte všechnu svou sílu a nebojte se věci řídit, mít je ve svých pevných rukou. Veďte, pokud cítíte vůdčí energii. Zvládnete cokoli, máte prostor kralovat. Myslete ale na to, aby Vaše činy nebyly konány na úkor druhých.

Šiřte lásku a světlo, v tom má Lev obrovskou sílu. Milujte a dávejte to najevo. Objímejte. Užijte si touhu po romantice. Se Lvem ve Venuši dvojnásob!

Zapracujte na svém reálném sebevědomí. Pokud si budete věřit, vše okolo nabere hodnotu. Soustřeďte se na úspěch.

Nezatěžujte srdce, vyhněte se stresu a doplňujte hořčík. Omezte kávu a provoňte své okolí růží, která otevírá srdce.

16.8.2023 11:37 23° 17’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.