fbpx

MENU

Téma: Spiritualita & citlivost

 

Novoluní v Rybách, které vychází na 2. března nám přináší silnou energii pro duchovní praxi a rozvoj spirituality. Právě tento a zítřejší den probíhá velmi silná konjunkce několika planet, která slibuje že v tyto dva dny přijde na svět mnoho vyspělých duší, které nám sem přijdou pomoci zvednout vědomí. Propojení právě spirituality a ducha, propojené s racionální částí a nohama na Zemi vytváří příležitost pro velmi silné zázemí. Můžeme se tedy těšit, co tyto bytosti v následujících letech na Zemi přinesou, ale vraťme se do teď a tady a toho, co v tento den znamená pro nás. Díky této silné konjunkci, budou v popředí spirituální a duchovní témata, které se nám prolínat nejen do dne, ale taky do našeho snového světa, který bude počasí celého března hrát velmi důležitou roli.

Naučme si říkat své sny o pomoc a projasnění skutečností a témat, které jsou aktuálně v našich životech důležité. Můžeme se tak dočkat silných informací a léčení, které nám pomohou na naší aktuální cestě. Obraťme se v tento čas dovnitř do sebe a zkusme na chvíli vypnout venkovní kulisy, které nám vstupují do života. Březen bude velmi silným měsícem, který v sobě nese hned několik událostí, které budou mít významný dopad na celý následující rok.

Tip pro dnešní den:
🌑
Najdi si prostor pro meditaci, rozjímání nebo rituál. Dnešní a zítřejší den si přímo říká o duchovní a spirituální rozvoj. Rozložení planet je k tomu více než nakloněno.

2. března 18:34 12°06’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.