fbpx

MENU

Novoluní v Blížencích

Téma: objevování & spojování

Dnešní novoluní máme ve znamení Blíženců. Otevřeme se proto komunikaci a propojování s lidmi. Neváhejte své myšlenky promítnout na papír slovy, psát si deník nebo povídky. Komunikujte své emoce, dnes na to máte sílu.

Pokud budete začínat nějaké nové projekty, ujistěte se, že u nich skutečně vydržíte. Blíženci mají tendenci přeskakovat od jedné myšlenky k druhé a díky tomu mohou spoustu začatých činností nedokončit. Nepřetěžujte se a zhodnoťte své síly v tom, co děláte.
Znamení Blíženců se pojí s planetou Merkur, toto znamení je tedy velmi inteligentní, přemýšlivé a přizpůsobivé. Dnešní moto je: “Člověk je tím, čím si myslí, že je.”

Je vhodný čas na získávání informací, objevování nového a navštěvování či organizování akcí. Dnes je den socializace, komunikace a propojování kontaktů.
Buďme do větru!
17. června 06:36 26°43’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.