fbpx

MENU

Novoluní v Beranu

Téma: akce, uzemnění, vyrovnání nový start 

Přichází Jaro a to doslova. Jarní rovnodennost, která tento rok připadá těsně před novoluním v Beranu nás svou energií zve k novému nádechu jarní energie. Země a příroda se probouzí a my společně s ní. Co mělo být, bylo již dokončeno. Vše se zarovnává a mění do nových energií, kde to co bylo již není a svléká ze sebe zimní kabát. V tom všem můžeme spatřit, že i naše vlasní koncepty a přesvědčení, které jsme přijali za své jaksi ztrácí na síle a my se ocitáme v prostoru nic, kde nacházíme úplně vše. Tento prostor je prostor mezi nádechem a výdechem, takzvaná “kumbaka”, kde máme možnost spočinout v naprosté prázdnotě, ve které zjišťujeme, že je vlastně plno.

Tak, jak to tady vlastně doopravdy chodí?

Jarní rovnodennost sebou přináší zarovnání a společně s energií Berana, který je silným zemským a zároveň ohnivým znamením nás ve k akci. Možná i k tanci s novými energiemi a vůní jara, která se probouzí a my můžeme v našich životech sledovat očekávané i neočekávané změny a to nejen ve hmotě, ale i na poli našeho myšlení.

Klec již dávno spadla a my zjišťujeme, že my sami jsme byli těmi, kteří onu klec postavili a nyní jsme venku. Rozhlížíme se, prozkoumáváme a každý podle svého našlapuje a kráčí cestou své vlastní zkušenosti na Zemi. Dovolme si být znovu dětmi a užívejme si každou maličkost. Právě tam jsou kolikrát ukryty největší poklady. Jsme zde proto si to naplno prožít, tak hurá do toho.

Tip: Co k sobě do prostoru zveš? Jarní rovnodennost přímo vybízí k novému začátku a ten může mít jakoukoliv podobu. Někdy úplně stačí změnit mindset a vše ostatní se poskládá podle toho.
21. března 18:22 0°49’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.