fbpx

Vlastnosti kamenů

Poznej vlastnosti kamenů
a vyber si svůj šperk

Akvamarín

Náležím vodě, vodnímu elementu, nesu v sobě sílu tohoto živlu

Dokážu vyčistit –
vyjasnit emoce, pomůžu Ti plynule a jasně se vyjadřovat a zároveň abys byl/a empatičtější. Když Tě čeká emočně vypjatá situace, ve které nechceš vybouchnout jako sopka, vezmi si mě. Vzpomeň si na mě, když se topíš v síle svých emocí, máš chuť ničit – ať druhé, či sebe samého.
 
Jsem kámen vizionářů, mystiků a léčitelů. Jsem kamenem meditace a duchovním průvodcem.
Jsem kamenem, který hledá čisté srdce.
 
Když si chceš s někým promluvit v lásce a harmonii, vezmi si mě třeba do kapsy. Zmírňuji bolest čelisti, dásní a zubů. Vezmi si mě do úst. Pokud chceš posílit vnitřní a vnější zrak, polož mě do centra třetího oka a menší ploché oblázky na víčka. Když máš žaludeční a jaterní problémy, pokládej mě na solar plexus, přičemž na lačný žaludek můžeš pít několik doušků akvamarínové vody, kterou můžeš použít i na potírání kožních zánětů a alergie.
Herkimer křišťál

Jsem ladič

Jsem zde, aby sis vzpomenul/a na svoje sny a porozuměl/a jejich obsahu.
 
Pročisťuji čakry a otevírám kanál, kterým může proudit duchovní energie.
 
Jsem aktivátorem světelného těla.
 
Pomůžu Ti s telepaií. Jsem jeden z nejsilnějších krystalů vhodných k odstranění elektromagnetického znečištění a radioaktivity. Mám detoxikační účinky. Jsem velkým pomocníkem při nespavosti způsobené geopatogeními poruchami, nebo elektromagnetickém smogem. Potlačuji v těle napětí. Dokážu odhalit zranění a nerovnováhy z minulých životů, které mohou odhalit příčiny nebo bloky nebo stagnace duchovního růstu.
Křištál

Jsem univerzál

Umím energie přijímat, ale i vyzařovat.

Když energii vyzařuji, tak zesiluji Tvé vlastní myšlenky.
Jsem velmi mocným krystalem a mohu být Tvým silným spojencem. Umím Tě zbavit energiích, které nechceš, Např. když Ti je smutno. Když potřebuješ překonat vnítřní odpor, nebo když potřebuješ ulevit. Vezmi si mě, umím Tě pohladit a obejmout.

Jsem zde, abych Ti pomáhal odstranit blokády a negativní sklony, závislosti a lpění.
Moje schopnosti jsou tak rozlišné. Musíš brát v potaz můj tvar, ale i místo odkud jsem. Jsem tady, když potřebuješ uvidět nový směr, požádej mě o pomoc. Vzpomeň si na mě, pokud cítíš bolest či nesoulad v těle.

Pokud si nejsi jistý/jistá, co pro Tebe mohu udělat, zeptej se mě. A i když odpověď neuslyšíš, nebo “neuvidíš”, buď si jist/a, že odpověď přijde třeba skrze nějakou synchronicitu, ústy někoho jiného nebo budeš prostě vědět.

Turmalín
Jsem zde abych transformoval jakoukoliv energii tak, aby nám pomáhala.
 
Jsem zde, abych rozpustil iluze, pokud nechceš nic ve svém životě měnit, rozhodně si mě nepořizuj.
 
Ukazuji pravdu, ale i takovou, kterou nemusíš chtít znát, ale vždy jsem tady, abych Ti pomohl najít sílu, abys šel/šla dál, nevzdával/a se, odkryl/a si iluze, které Ti mohou bránit žít Tvůj život.

Skoryl

Jsem černým turmalínem.
Jsem velmi silně propojen s hmotným světem a planeou Gaiou a Tvým fyzickým tělem. Pokud řešíš přijetí svého těla, fyzické potíže.
 
Jsem spojovatel s jemnohmotnými těly. Mám největší očistnou a léčebnou sílu. S mou pomocí se společně dobereme temných hloubek svého podvědomí, kde rozbijeme a uvolníme blokády, které nás citově a mentálně zatěžují a na druhé straně čistím propojení mezi jednotlivými centry. Jsem štítem, neboť negativní energii, která Tě obklopuje, odpuzuji a odkloňuji dříve, než je schopna vstoupit do pole Tvé aury. Léčím poruchy nadledvinek a zánětlivá onemocnění kloubů.
Citrín

Jsem mistrem motivace

Jsem zde proto, abys přestal/a snít a abych Tě správně nakopnul k činům a krokům, abys byl/a blíže ke svým cílům.

Pracuji se třetí čakrou, dokážu ji zharmonizovat a zaktivovat. Posílím Ti sebevědomí, tedy vědomí toho, kdo jsi, co vlastně chceš žít a pomůžu Ti zaktivovat Tvoji vůli.

Vůli jít za tím, co Ti dělá radost, co Ti usnadní či zpříjemní život. Často, když jsme zahaleni nějakou mentální mlhou, tak nejsme schopni vidět řešení, které máme přímo před nosem a proto jsem zde já. Pokud mě požádáš o pomoc, tak se připrav na pořádnou jízdu. Budu Tě pěkně prohánět, abys dosáhl/a realizaci svých snů a tužeb.

Pokud rozjíždíš nový projekt, nebo produkt a docházejí nápady, kde vzít inspiraci, energii či peníze na rozvoj, jsem zde, abych Ti otevřel nové možnosti, přivedu Ti do cesty nové lidi a podobně.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku.
S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.