fbpx

MENU

Vlastnosti kamenů

Poznej vlastnosti kamenů
a vyber si svůj šperk

Akvamarín

Náležím vodě, vodnímu elementu, nesu v sobě sílu tohoto živlu

Dokážu vyčistit –
vyjasnit emoce, pomůžu Ti plynule a jasně se vyjadřovat a zároveň abys byl/a empatičtější. Když Tě čeká emočně vypjatá situace, ve které nechceš vybouchnout jako sopka, vezmi si mě. Vzpomeň si na mě, když se topíš v síle svých emocí, máš chuť ničit – ať druhé, či sebe samého.
 
Jsem kámen vizionářů, mystiků a léčitelů. Jsem kamenem meditace a duchovním průvodcem.
Jsem kamenem, který hledá čisté srdce.
 
Když si chceš s někým promluvit v lásce a harmonii, vezmi si mě třeba do kapsy. Zmírňuji bolest čelisti, dásní a zubů. Vezmi si mě do úst. Pokud chceš posílit vnitřní a vnější zrak, polož mě do centra třetího oka a menší ploché oblázky na víčka. Když máš žaludeční a jaterní problémy, pokládej mě na solar plexus, přičemž na lačný žaludek můžeš pít několik doušků akvamarínové vody, kterou můžeš použít i na potírání kožních zánětů a alergie.
Herkimer křišťál

Jsem ladič

Jsem zde, aby sis vzpomenul/a na svoje sny a porozuměl/a jejich obsahu.
 
Pročisťuji čakry a otevírám kanál, kterým může proudit duchovní energie.
 
Jsem aktivátorem světelného těla.
 
Pomůžu Ti s telepaií. Jsem jeden z nejsilnějších krystalů vhodných k odstranění elektromagnetického znečištění a radioaktivity. Mám detoxikační účinky. Jsem velkým pomocníkem při nespavosti způsobené geopatogeními poruchami, nebo elektromagnetickém smogem. Potlačuji v těle napětí. Dokážu odhalit zranění a nerovnováhy z minulých životů, které mohou odhalit příčiny nebo bloky nebo stagnace duchovního růstu.
Křištál

Jsem univerzál

Umím energie přijímat, ale i vyzařovat.

Když energii vyzařuji, tak zesiluji Tvé vlastní myšlenky.
Jsem velmi mocným krystalem a mohu být Tvým silným spojencem. Umím Tě zbavit energiích, které nechceš, Např. když Ti je smutno. Když potřebuješ překonat vnítřní odpor, nebo když potřebuješ ulevit. Vezmi si mě, umím Tě pohladit a obejmout.

Jsem zde, abych Ti pomáhal odstranit blokády a negativní sklony, závislosti a lpění.
Moje schopnosti jsou tak rozlišné. Musíš brát v potaz můj tvar, ale i místo odkud jsem. Jsem tady, když potřebuješ uvidět nový směr, požádej mě o pomoc. Vzpomeň si na mě, pokud cítíš bolest či nesoulad v těle.

Pokud si nejsi jistý/jistá, co pro Tebe mohu udělat, zeptej se mě. A i když odpověď neuslyšíš, nebo “neuvidíš”, buď si jist/a, že odpověď přijde třeba skrze nějakou synchronicitu, ústy někoho jiného nebo budeš prostě vědět.

Turmalín
Jsem zde abych transformoval jakoukoliv energii tak, aby nám pomáhala.
 
Jsem zde, abych rozpustil iluze, pokud nechceš nic ve svém životě měnit, rozhodně si mě nepořizuj.
 
Ukazuji pravdu, ale i takovou, kterou nemusíš chtít znát, ale vždy jsem tady, abych Ti pomohl najít sílu, abys šel/šla dál, nevzdával/a se, odkryl/a si iluze, které Ti mohou bránit žít Tvůj život.

Skoryl

Jsem černým turmalínem.
Jsem velmi silně propojen s hmotným světem a planeou Gaiou a Tvým fyzickým tělem. Pokud řešíš přijetí svého těla, fyzické potíže.
 
Jsem spojovatel s jemnohmotnými těly. Mám největší očistnou a léčebnou sílu. S mou pomocí se společně dobereme temných hloubek svého podvědomí, kde rozbijeme a uvolníme blokády, které nás citově a mentálně zatěžují a na druhé straně čistím propojení mezi jednotlivými centry. Jsem štítem, neboť negativní energii, která Tě obklopuje, odpuzuji a odkloňuji dříve, než je schopna vstoupit do pole Tvé aury. Léčím poruchy nadledvinek a zánětlivá onemocnění kloubů.
Citrín

Jsem mistrem motivace

Jsem zde proto, abys přestal/a snít a abych Tě správně nakopnul k činům a krokům, abys byl/a blíže ke svým cílům.

Pracuji se třetí čakrou, dokážu ji zharmonizovat a zaktivovat. Posílím Ti sebevědomí, tedy vědomí toho, kdo jsi, co vlastně chceš žít a pomůžu Ti zaktivovat Tvoji vůli.

Vůli jít za tím, co Ti dělá radost, co Ti usnadní či zpříjemní život. Často, když jsme zahaleni nějakou mentální mlhou, tak nejsme schopni vidět řešení, které máme přímo před nosem a proto jsem zde já. Pokud mě požádáš o pomoc, tak se připrav na pořádnou jízdu. Budu Tě pěkně prohánět, abys dosáhl/a realizaci svých snů a tužeb.

Pokud rozjíždíš nový projekt, nebo produkt a docházejí nápady, kde vzít inspiraci, energii či peníze na rozvoj, jsem zde, abych Ti otevřel nové možnosti, přivedu Ti do cesty nové lidi a podobně.

Perly
Jsem vznešená, jsem urozená a symbolizuji věrnost. Egypťanky nás nosily na šíjích již 1500 let před Kristem a pro Římany jsme byly symbolem bohatství, moudrosti a štěstí.
Strážci perel
Jsme plodem některých možských i sladkovodních mlžů, zřídka i plžů. Většina mlžů tráví delší část života zahrabaná ve dně nebo se připoutává ke kamenům, a to pomocí vláken.
 
Vznikáme jen tehdy, když mezi stěnu lastury a pláště vnikne např. zrnko nebo kamínek. Aby měkkýš zabránil dráždění, postupně obaluje zrnko písku perleťovými vrstvami a tím se my zrodíme.
 
Mlž, ve kterém se rodíme se nazývá perlorodka. Každá z nás máme svoji nenapodobitelnou duhovou barvu a lesk.
Vzácnost přírodních perel a jejich výskyt
Často získáváme barvu podle druhu lastury, ve které jsme vznikly. Náš tvar se odvíjí od formy nebo tvaru zrnka písku či kamínku a místem uložení v lastuře. Naše velikost závisí jak na druhu lastury, tak i na teplotě a samozřejmě času. Přírodní jsme velmi vzácné a drahé, jelikož za jejich vznikem nestojí lidský faktor.
Podmanivá elegance kultivovaných perel
My, vznikáme sice za stejných podmínek jako perly přírodní, ale podnět k našemu zrodu nám dáváte vy -lidé. Chováte nás na perlových farmách, kdy se do skořápek mlžů vkládají například drobné korálky, které jsou stejným způsobem obalovaný perleťovými vrstvami.
Labradorit

Jsem strážkyní rovnováhy. Má podstata je ženská. Nesu v sobě silnou a sebejistou ženskou energii, která dokáže ochránit podstatu života před vším, co by Ti chtělo škodit.

Pokud si mě vybereš, tak jako první věc, kterou ve Tvém energetickém poli provedu, je mé zacelení a posílení schopnosti rozlišovat co má být uvnitř a co patří ven.

Pomohu Ti vyrovnat příjem a výdej energie. Pomuhu Ti být vidět, pokud chceš a potřebuješ a zrovna tak pokud být vidět nechceš. Uvidí Tě jen ten, kdo je vyladěný na Tvoji vibrační frekvenci.

Jsem pomocníkem v krušných dobách, kdy se Ti může zdát vše marné a zbytečné, kdy propadáš depresím a ztrácíš smysl života. Vedu Tě krok za krokem k uskutečnění Tvých snů a cílů.

Tiším bolest páteře a kostí, zejména labradoritovou vodou léčím revma a dnu, snižuji vysoký krevní tlak, stabilizuji srdeční rytmus a podporuji samoléčebný proces celého organismu.

Budu chránit nejen Tebe, ale i Tvůj dům, či jakýkoliv jiný prostor před destruktivní a neharmonickou energií.

Avanturín
Když se otevřeš mému vlivu, udělám z Tebe úplně obyčejného člověka, který nelpí na své jedinečnosti a nenahraditelnosti. Stáváš se pohodovým člověkem, který si užívá toho, co má.
 
Jsem v souladu s přírodou. A budu Ti dělat dobře, pokud se chceš propojit s matkou přírodou. Léčím Tvé jakékoliv pochyby a otevírám Tvé srdce novým možnostem, které Ti život nabízí, když jsi připraven/a přijmout jeho dary.
 
Má energie je velmi jemná, proto buď v bdělosti s tím, co Ti přináším.
 
Jsem štěstím. Vyčistím Tvoji auru od všech rušivých vzorců chování, které Ti brání štěstí kolem sebe vidět.
 
Působím na při srdečních poruchách, jež mají původ v emocionální přetíženosti, tlaku a trvalému stresu. Pomáhám Ti pri kožních problémech a alergiích, které jsou ve velké většině při rozladěném nebo oslabeném imunitním systému vyprovokovány nervoziou a nevyrovnaným duševním stavem.
 
Nejlepším pomocníkem jsem v centru srdce, tiším Tvé nadměrné emoce a rozčílení.
 
Navrátím Ti ztracenou naději a vnitřní klid.
 
Avanturínová voda je vhodná pro tlumení nadměrné chuti k jídlu.
Záhněda

Jsem symbiózou a myslím tím to, že protiklady jako např. světlo a tma, nemusí stát proti sobě, ale právě naopak vzájemným prolnutím mohou dospět k dokonalé harmonii.

Jsem velikým pomocníkem při chronickým stavů sklíčenosti a depresi.
 
Společně s Tebou překonávám silnou závislost na hmotných předmětech, která nás odvádí od duchovního úsilí, ale jsem i oporou těm, kteří se neumějí vyrovnávat s materiálním světem kolem sebe, ktěří žijí s hlavou v oblacích.
 
Jsem zde, abych Ti pomohl se seberealizací v tomto světě. Jsem vyladěn na hmotný svět a rychlejší energie proudící z horních čaker dokáže transformovat tak, aby Tvé vize mohly být realizovány.
 
Skrze Tvoji první čakru buď dokážeš či nedokážeš zhmotňovat to, kým jsi, své vnitřní nastavení a třeba i poslání, se kterým si sem jako duše přišel/a. Pomohu Ti zharmonizovat a aktivovat první čakru.
 
Posiluji Tvé nervy, uvolňuji vnitřní napětí a křeče, tíším bolest všeho druhu a příznivě ovlivňuji léčbu infekčních nemocí, vaziva a rakovinových nádorů v počátečním stadiu.
 
Jsem skvělou průvodkyní a učitelkou pro Tebe, pokud se rozhodneš zlepšit v seberealizaci a v práci se záměrem.
Topaz
Jsem katalyzátorem osobního růstu i duchovního růstu. Velmi rád pracuji s Tvými stíny. Jsem pro odvážlivce, kteří chtějí hloubkovou práci, nebudu s Tebou hotový rychle.
 
Jsem vytrvalec a práce se mnou trvá i několik měsíců a někdy i let, kdy máš potřebu mít mě ve své blízkosti. Dostanu se Ti až do morku kostí, kdy postupně v Tobě budu rozpouštět zastavování růstu a harmonického života, které z velké části tvoří naučené programy myšlení a chování, ale také různé bloky, které si neseme z minulých životů, případně jsou zděděné z rodových linií a potichu škodí, aniž by sis to uvědomovala.
 
Tak jako vždy a všude i já čekám na Tvé vědomé rozhodnutí, že chceš se mnou aktivně pracovat, nošení Tě jen tak nespasí. Jsem ztělesněním důstojnosti. Naučím Tě, jak zcela přijmout svoji sílu, sílu, která vychází ze světla naší duše. Dokážu Ti ukázat cestu, jako opustit pocit viny, strach i lítost a napojit se na moudrost Tvého srdce, hrdost a vděčnost za to, kým skutečně jsi.
 
Jsem nositelem zodpovědnosti a to jak zodpovědnosti vůči sobě, tak i k ostatním a to stejné budu chtít po Tobě. Ačkoliv se zdám na první pohled jasně čitelný kámen, svou moudrost a sílu předám jen tomu, kdo má otevřenou srdeční čakru.
 
Pozor, pokud se skutečně se mnou rozhodneš pracovat, tak můžeš očekávat i fyzické symptomy očisty v oblasti jater a žaludku. Může se z Tebe uvolňovat dlouho potlačovaná zlost a klidně i nenávist.
Morganit
Jsem vhled a nesu v sobě velmi silné, sebejisté a pevné vibrace. Pracuji se srdeční čakrou , konkrétně s její jinovou kvalitou. Jsem láska, která umí říkat ne, umím Tě pohladit, ale i odmítnout odmítnout, co bude vibračně mimo.
 
Otevřu se jen tomu, kdo je připravený, zralý a dospělý. A kdo je úplně zodpovědný za svůj život. Když se se mnou propojíš, tak poznáš skrze své srdce, že každá bouře má svůj smysl a konkrétní impulz, kvůli kterému vznikla. Poznáš, že můžeš chápat chování ostatních lidí a emoce, které v nich jsou, aniž bys je přijala za své.
 
Naučím Tě rozlišovat co je Tvé a co není, pomůžu Ti navnímat vše, a přesto abys zůstávala sama sebou. Jsem kamenem lásky.
 
Učím Tě milovat, a přesto nepřebírat zodpovědnost za druhé, učím Tě soucitu, a přesto milovat sebe natolik, že se nenecháš ovlivňovat nižšími emocemi a vibracemi, než jaké jsou Tvé vlastní.
 
Pomáhám Ti nacházet nové cesty, otevírám nové možnosti a ukážu Ti v proměnách Tvými vztahy, kudy kam.
 
Pomohu Ti přebudovat jak vztah k sobě samé, tak i k ostatním lidem.
 
Jsem zde, abych ženy učil méně přebírat zodpovědnost za své muže i děti, muže učím lépe chápat pocity a vnímání svých milovaných.
Granát
Jsem ohněm, jsem královnou uzemnění.
 
Jsem vášeň a čistota srdce. Jsem dárcem životodárné energie, sexuality, fantazií bez hranic a mám nekonečnou touhu poznávat dosud neznámé.
 
Každý den v Tobě budu probouzet radost žít a těšit se z prostých věcí zde na Zemi. Pomohu Ti překonat zábrany, které Ti brání uskutečňovat Tvé předsevzetí.
 
Posiluji v Tobě vytrvalost dovést vše ke zdárnému konci a nevzdávat se. Mohu Ti být oporou v krizových situacích a těžkých časech, kdy v Tobě nechám vzplanout nezhasínající naději.
 
Posiluji činnosti srdce, reguluji krevní oběh a tlak, podporuji tvorbu červených krvinek. Granátovou vodou vnitřně posiluješ funkci jater a sleziny, a hojím zánětlivá kožní onemočnění.
 
Učím Tě, že zda-li si řádně uzemněn/a, dokážeš všechny informace, pocity i touhy propojit a zhmotnit. Když jsme napojeni na své tělo a zem, máme lépe rozvinutou schopnost skládat si střípky do souvislého obrazu, vládneme klasickým selským rozumem a nenecháme se oblbnout manipulací a iluzí.
 
Mé vibrace jsou těžké a vše prostupující a stahující vědomí do Tvého těla. Pomohu Ti pracovat s dolními čakrami a nevyhábat se životním výzvám. Jsem zde, abych tě spojil s dary, které v sobě máš od svých předků a pomohu Ti je rozvíjet.
Růženín
Jsem láska. Pomohu Ti najít spřízněnou duši, která nemusí být jenom partner, nebo partnerka. Jsem zde, abych Ti navrátil sebelásku.
 
Jsem láska a nemám potřebu vlastnit. Uklidním Tě. Pokud nemůžeš spát, jsem vhodným průvodcem a vlož si mě pod polštář.
 
Nic přede mnou neschováš. Pracuji s vrtstvami Tvé bytosti, které odpovídají oblasti lásky a srdeční čakry. Pracuji s informačním polem. Dokážu změnit informace, které považuješ za svoji realitu, ať už v přítomnosti, minulosti či budoucnosti. S tímto polem však pracuji v propojení na Tvé emoční tělo, nejde tedy o změnu informací, ale změnu mnohem komplexnější.
 
Informace, kterým věříš a považuješ za pravdivé tvoří v emočním těle bariéry, které uzavírají emoce, které jsme potlačili. To, že své emoce odpojíš a časem je přestaneš vnímat však neznamená, že zmizí. A tak každá myšlenka a rozhodnutí z ní vycházející, která neodpovídá tomu, co cítíš, vytvoří blok, protože emoce byla potlačena. Navracím Ti sílu, aby ses zpět vyladil/a se svým srdcem a nenechal/a sis nic nalhat. Ať už druhými, nebo sebou samotným/ou.
 
Vypustím vše a otevřu brány z nevědomí do vědomí. Rozbiji Tvé silné přesvědčení a otevírám oči lásky.
 
Vyplavím Ti emoce, takže se připrav že to nemusí být úplně příjemné a mohou přijít bolestivé stavy, které jsou obrovsky léčivé.
 
Otevřu Tvé srdce pravdě, když si to budeš přát.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.