fbpx

MENU

Úplněk ve Vodnáři

Téma: Uzavření, vize & vztahy
Úplněk ve Vodnáři je uzavření éry spojené s portálem Lví brány, který vrcholil 8.8. od doby letního Slunovratu jsme měli tedy příležitost pro velkou osobností transformaci, která se naplno dotýkala i kolektivní úrovně. Věk Vodnáře se čím dál tím více ukotvuje a s ním se bortí i to, co před tím fungovalo ale dnes již neplatí. Bavíme se zde o přístupech, systémech, učení a předávání. Odpovědi na otázky si už musí najít každý sám za sebe a jako jednotlivci se učíme přebírat zodpovědnost za sami sebe se vším všudy, berličky odpadávají, vše se bortí nebo přenastavuje. Však dlouho očekávaný věk Vodnáře ještě zcela neukázal svoje největší kvality, ale jeho sílu už cítíme nějaký čas ve vzduchu. Máme se rozhodně na co těšit. Vodnář sebou přináší nové vize, chce to změnit perspektivu pohledu na určité témata jinak se budeme stále motat v začarovaných kruzích trpitele a oběti, které nikam nevedou.
Tímto úplňkem, který byl jedním z nejsilnějších v tomto roce otevíráme dveře nové éře letošního roku, která nenechává kámen na kameni. Všechno tohle přeskládání se odehrává pro nás, dýchejme a důvěřujme.
Kde můžu ve svém životě změnit perspektivu a dávat pozornost tomu co mě vyživuje za co jsem vděčný/á?
🌕
12. srpna 03:35 19°21’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.