fbpx

MENU

Úplněk ve Váhách

Téma: Rovnováha, vztahy, ženskost, krása & sebehodnota
Tento úplněk nás vede do tématu vztahů. Jaké to je vypořádat se s pocity osamělosti, bojem mezi blízkostí a odloučení od těch, které milujeme? Já vs. Oni(My)
Tyto otázky nám přináší právě znamení Vah, kterému stejně jako znamení Beranu vládne planeta Venuše.
Právě tato planeta silně ovlivňuje tento úplněk v měsíci dubnu a vede nás hlouběji do tématu vztahů a to nejen s ostatními lidmi ale hlavně i se vztahem sama k sobě.

Otázky, které si můžu v tento den položit: Jak se mohou důležité vztahy uzdravit? Jak se můžu uzdravit vlastní ženství a posílit sebeúctu?

Do popředí vylézají témata jako je láska, peníze a krása. Možná, že v rámci přípravy na úplněk zvážíme to, co je zde pro nás skutečně nejdůležitější, a pokusíme se podle toho sladit své životy a priority a ještě více podpořit a hájit naše hodnoty a vše co je pro ně důležité. Tento úplněk nabízí skvělé příležitosti k uzdravení vztahů a hodnotových záležitostí!

Najdi si dnes chvíli pro úplňkový rituál a propust to, co Ti už neslouží. Otevři tak prostor pro novou kvalitu krásy a hojnosti do Tvého života
 
🌕
16. dubna 20:54 26°45’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.