fbpx

MENU

Úplněk v Panně

Téma: Vyvážení, smrt & znovuzrození
S dnešním úplňkem k nám přichází harmonie. Zjemni, soustřeď se na klid a rovnováhu. Spěcháš? Stresuješ se? Zastav se, zhluboka se nadechni. Několik minulých dní nás mohlo vést do hodně turbulentních prožitků, které nám ukázaly, jak moc jsme na živu a to je někdy potřeba. I přesto, že tyhle extrémy vyžadují poté určitou míru sebereflexe pro to, co vše se událo a jaký to pro nás mělo význam a ukazatel.

Váhy Ti dnes přinášejí  lepší podmínky pro spolupráci a tvoření kompromisů. Otevři srdce lidem kolem Tebe, přijímej je se soucitem a pochopením. Kde ve Tvém životě můžeš udělat kompromis opravdu ze srdce? Jak samotné kompromisy vnímáš? Pokud je tam část, kterou nepřijímáš, vzniká odpor, který vytváří jen větší odpor a dál to asi znáš..
Jak je na tom Tvoje empatie. Máš ji pro ostatní? Pro sebe?
Pokud v tomto období potkáš někoho, kdo cítíš, že je lepší než Ty ve Tvých oblastech zájmu, není prostor pro žárlivost a srovnávání, Tenhle člověk Ti přišel, aby Ti poukázal na Tvou vlastní jedinečnost a inspiroval Tě na Tvé cestě.

Přitahujeme v tomto období lidi, kteří nás posunou dál, blíž k našim cílům, a proto se učme s nimi vycházet. Zaměřme se také na umění se rozhodovat, které bude velmi potřebné pro následující období.

Umíš se dobře (v souladu se svou duší a svým srdcem) rozhodovat? Ujasni si kam v životě míříš a co Tě doopravdy dělá šťastnou.
Představ si, jak by se cítila, pokud by sis vybrala možnost A, jak by ses cítila kdybys vybrala B či C a podle toho se nauč sebevědomě rozhodovat.

Tvoje tělo dnes volá po výživě. Opečuj ho.
Zařaď dnes na jídelníček ovoce a zeleninu. Tvé tělo v tyto dny lépe vstřebává vitamíny a živiny. Dopřej si lahodný čaj ve svém oblíbeném hrnečku, dej dnes šanci heřmánku, měsíčku, šalvěji, kopřivě, jitrocele či kontryhelu.

Tělo se Ti odvděčí.

🌕

6. dubna 06:34 16°07’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.