fbpx

MENU

Úplněk ve Štíru

Téma: Stín, vnitřní role & sexualita

Úplněk ve Štíru je pro nás velkou zkouškou a to nejenom pro to, že bude spojen i se samotným zatměním měsíce.

Znamení štíra rádo vytahuje naše stíny a potlačované emoce, zesiluje podvědomí a pocity moci a bezmoci a zkouší, jestli podlehneme svému temnějšímu já. Možná to známe na vlastní kůži, že lidi ve znamení Štíra mají tu moc se dotknout těch nejtemnějších a nejzranitelnějších míst v nás, které bychom nejraději ukryli před celým světem.

Měsíc bude vytvářet kvadraturu na Černou Lunu ve Lvu, která nám otevře témata osobní hrdosti, žárlivosti, manipulace, neschopnosti odpustit. Zkusme zůstat klidní a nenechme se zmanipulovat a zlákat k neuváženým činům, kterých bychom mohli později litovat. Tomuto pocitu viny a studu se raději už dopředu s uvážením vyhněme.

V tomto období se otestují se i Vaše postoje v oblasti sexuality, přijímání svého těla, vědomého vnímání sexu a komunikování svých tělesných potřeb.
Zkoušku podstoupí i náš materiál a hmota, aby nám připomněl, že vše hmotné jednou pomine a zbyde duch a energie. Bude nás učit vyváženě, trpělivě a pokorně zacházet se vším materiálním.

Je čas odpouštět a vystupovat z role oběti. Uvědomit si, že je potřeba vzít situace do vlastních rukou a nesvádět vinu na okolní svět. Vyřešit si věci a myšlenky, které jsme zakopali hluboko a doufali, že sami zmizí. Je čas na očistu.

Bylinky budou mít dnes nesilnější působení.

Tip: Jaké bylinky ve svém okolí můžeš v tento den posbírat? Věděl/a jsi, že skoro každá z rostlin, kterou potkáš venku má svou silnou a specifickou moc? Přesně proto toto vědění bylo v dávných dobách prolito spoustu násilí, aby se tyto informace a léčivý potenciál nedostal dál. Naštěstí vědění se zachovalo a tak v tento posvátný čas můžeš i Ty čerpat z čarovné moci Matky přírody.

🌕

5. květná 19:33 14°58’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.