fbpx

MENU

Úplněk ve Lvu

Téma: Nový záblesk, uzavření

Blízká se na lepší časy. Světelný záblesk s portálem 2/2 spojeným se Síriem nám přináší jakoby nový záblesk naděje a nových začátků. Přestože úplněk často přináší dokončení k tomuto náleží i nový začátek. Je to právě lev se svou houževnatostí a silou, který proráží temnotu a vydává se na cestu za světlem. Tento čas nabízí opravdu hluboký proces transformace. Pokud jsme měli pocit, že rok 2022 byl jízda stojíme naproti tomu, že rok 2023 akorát graduje. Odsekává se to, co je nefunkční a vytváří se prostor pro něco nového a vyživujícího, co budeme více my. Ano, Vesmír má velký smysl pro humor a tak i to, co se na první pohled zdá nesnesitelné a bolestivé dříve nebo později přinese pořádnou dávku sladkého ovoce. Přijměme tento proces jako nevyhnutelnou změnu a otevírejme prostor pro to, co našeho života chceme pozvat. Zaměřujme se u toho hlavně na pocit, jak se u toho chceme cítit a nechme  Vesmír ať nám přitáhne do cesty to, co je pro nás v tento čas to ono.

🌕

5. února 19:28 16°40’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.