fbpx

MENU

Téma: Tělo, hmota, smyslnost & prožitek

Úplněk ve znamení Býka ovládaného Venuší je pozváním k láskyplné, smyslné péči o sebe a zároveň péči o lidi, kteří jsou pro nás důležití. Pokud jsme ke vlastní smyslnosti zdrženlivý, můžeme se skrze toto uvědomění podívat na to, jak jsme na tom s vlastním sebevědomí. Kde si mohu více věřit?

Tip: Dopřej si v tento den smyslný prožitek. Ať už se to týká ohledně smyslnosti k jídlu bez výčitek, nebo pomilování se sama sebou či partnerem. Pozvi do svého dne smyslnost a sleduj, kde se jí zdržuiješ a kde naopak máš pro ni otevřenou náruč.

Toto zatmění úplňku Býka nám připomíná, že nepotřebujeme potvrzování a komplimenty druhých, nepotřebujeme aby nás někdo utvrdil o pravdě, kterou nosíme my sami v sobě. Během tohoto mocného cyklu zatmění je nám ukázáno, že můžeme dosáhnout všeho, co si zamaneme. Důraz je kladen na peníze, krásu, jídlo, potěšení a vztahy. V závislosti na něčí víře máme buď spoustu věcí, které považujeme za cenné, více než dost, nebo vůbec nic.

V astrologii se má za to, že energie zatmění Měsíce činí Měsíc v úplňku mnohem nepředvídatelnějším a účinek Měsíce je mnohem silnější.

Zatmění Měsíce může dokonce způsobit korekci kurzu našeho vnitřního kompasu a zásadní změny a hodnotové posuny v životě. Zatmění také vynášejí na světlo naše stíny v nás a lze ho považovat za dobrou příležitost konfrontovat staré, zastaralé vzorce a nahradit je novými. Stejně tak však mohou zatmění vyvolat i nečekaná odhalení a překvapení zejména ve znamení Býka v oblasti peněz nebo financí.

Nechť každému zatmění tohoto úplňku přinese přesně to poznání a uvědomění, které má.

19. listopadu 09:57 27°14’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.