fbpx

MENU

Úplněk v Beranu

Téma: Vášeň, Konflikt & Hloubka
Vstupujeme do Temné části tohoto roku a sní přichází na řadu i silné astrologické jevy. Máme za sebou období, kdy několik planet bylo v retrográdním postavení, což jsme mohli pocítit na mnoha úrovních. Není tedy nikam spěchat, samotný retrográdní Merkur, který vládl poslednímu období střídá silný výbuch úplňku v Beranu, který nám nedává na vybranou. Element Země a ohně, který se misí v tomto znamení rozdmýchává jedinečný koktejl pro vášeň ale i konflikty, které se mohou objevit v těchto časech.
Doporučení je tři dny před a tři dny po tomto úplňku nedělat nějaké zásadní rozhodnutí a raději pár dní počkat, než se jevy na obloze znovu umoudří a naše mysl dostane jasnější a jistější podobu. Říjen nám nachystal zbrusu hluboké ponory do vlastní duše, ale i celkově kolektivního pole nevědomí, které se již brzy odrazí z v realitě.

Kde člověk sám je ve vnitřním konfliktu sám se sebou? 

Kde bojuje proti vlastním přesvědčením a nastavením systému, které nefunguje?

Co bude dál? Snad jen zapalme v našich srdcích vášeň pro lásku a život a vezme, že vše ostatní se poskládá samo. Návod na život nám stejně nikdo neposkytne a tak dále objevujme naší vlastní jedinečnou alchymii života a toho, co opravdu stojí za to.
 
🌕
Tip na úplněk: Uvědom si co v životě Ti již neslouží a jak to můžeš nahradit funkčním obrazem, který Tě bude podporovat. Ty jsi tvůrcem, co má být puštěno, budiž podpořeno.

 

9. října 22:54 16°32’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.