fbpx

MENU

Úplněk v Raku

Téma: Uzavření

První úplněk v novém roce 2023 nám nese esenci znamení Raka. Sice už oficiálně začal rok 2023, ovšem i z pohledu původních měsíců ještě zůstaneme u pozvolného ukončování a zakončování nejenom toho, co nám přinesl rok 2022.

Rak je silně spojen s elementem vody a emocí. Jedná se tedy o velmi citlivé dny, kdy se můžeme cítit zranitelnější než kdy před tím. Právě to může mít za následek potřebu se “obrnit”, utéct nebo jít do útoku.

Dejme si pozor na tuto reaktivitu, která putuje z neuzavřených a neprožitých míst sebe sama, které si tímto způsobem volají o pozornost a náruč lásky a něhy. Jsme v pasáži, kdy nahrává čas pro sebereflexi uplynulého období. Můžeme sami vyhodnotit, co se nám povedlo a z čeho se naopak můžeme poučit do dalšího období. Sedmičkový rok 2023 nám nese poselství změny, transformace a to na všech možných úrovních. Proto je právě teď více než vhodné si projít to co již bylo, pouzavírat dveře, které je možné uzavřít, poučit se a začít se otevírat novému prostoru, který se zde pro nás pro všechny otevírá.

Dejme si v tyto dny prostor pro to ukončit a poslat například po vodě to, co již s námi nerezonuje a nastavit si formu toho, co si přejeme žít.

 

🌕

27. prosince 01:32 4°58’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.