fbpx

MENU

Úplněk v Panně

Téma: Vyrovnání, úklid & puštění
 
Třetí úplněk v tomto roce připadá na 18.3., kdy energie blížící Jarní rovnodennosti už klepou na dveře. Je tedy zcela jasné, že v tomto úplňku, který připadá na znamení Panny se budou odrážet právě i energie Jara, které už jde cítit ve vzduchu.
A co to pro nás znamená? Znamení Panny nás vede si uklidit v sobě a vytváří skvělou příležitost pro sebereflexi a propuštění toho, co již neslouží. Jen se zastavme a udělejme si dnes čas a pusťme ze svého života to, co nám již neslouží. Staré struktury, systémy i přesvědčení se hroutí stále víc a víc. Nezůstává kámen na kameni a je na každém, jak dlouho bude tento celý proces trvat. Kdo se pustí a odevzdá ten nalezli lehkost i ve zdánlivě těžkých situacích a zkušenostech, které ve svém životě prožívá. Panna nás vede si zamést před vlastním prahem, ba že. Tam to totiž všechno začíná a od toho se i celé prožívání odvíjí. Ideální den uspořádat si nejen vlastní prostor doma, ale utřídit si i myšlenky a to, kam aktuálně směřuji.
Již za dva dny nás přivítá Jarní rovnodennost, která v opozici s podzimní rovnodenností pokaždé přináší silné téma vyrovnání a srovnání do vlastního středu. Po zimě začíná opět Jaro a s tím i nový život, venku to pučí a puzuje životem a je na nás se ohlídnout zpět a podívat se, co si bereme do nové energie Jara jako poučení a funkční nastavení a co naopak necháváme a odevzdáváme. Vše je v pohybu, příroda se probouzí a my s ní.
Období plodnosti přichází, co to pro Tebe znamená? Co je to, s čím Ty sama máš jít ven? Možná již dlouho chceš vytvořit nějaký projekt, podílet se s někým na spolupráci, začít něco tvořit nebo hrát na hudební nástroj. Nač to odkládat. Puštěním nefunkčního a starého vytvoř prostor pro nové a pozvi tam to, co je aktuální pro Tebe.
Kdy jindy začít než právě teď?
 
🌕
18. března 08:17 27°40’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.