fbpx

Úplněk v Panně

Téma: Realita a snění, rovnováha a plynutí, řád a intuice

Čistý, jednoduchý a realistický! Jde o realistické uvědomění si vlastních vnitřních konfliktů. Nejprve přijde uznání a pak změna! Panna je symbolicky přesně znamením Jin a Jang mužského a ženského sjednocení v řádu, v léčivé harmonii, s tím jsme se zabývali již v začínajícím lunárním cyklu Měsíci Ryb.

Energie Panny je pro nás tím nejlepším pomocníkem na světě, abychom se rozhodli, co přesně je potřeba roztřídit, udělat nebo třeba vyřadit. Uklízení a třídění se neuvěřitelně hodí, hlavně tehdy pokud ve svém životě někde tápeme a nevíme kudy kam. Když nevíš, začni u úklidu. Vyklizení vnějšího prostoru nás vezme na cestu k prostoru vnitřnímu a než se nadějeme už máme zbrusu nový vyblýskaný plac pro něco nového. Navíc si v tento čas můžeme být naprosto jistí, že změny jsou nevyhnutelné a jedou ve velkém. Právě měsíc březen bude měsícem s velkým M v tomto roce a to nejen proto, že nás čeká jarní rovnodennost ale také pro postavení planet, které je naprosto unikátní. Můžeme už za první týden cítit, že změny které se na nás chystají budou stát rozhodně za to.

Nezapomínejme, že i to co na první pohled vypadá jako nezajímavá věc, může být po umytí nádherný diamant, mající nevyčíslitelnou cenu.

🌕

7. března 13:40 16°40’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.