fbpx

MENU

Úplněk v Kozorohu

Téma: Rovnováha, mysl x cit, odpovědnost
Úplněk 13. července v Kozorohu je vhodnou dobou, na to se podívat na svou osobní rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Témata: Hranice, (energetická) ochrana, rovnováha mezi pracovním a soukromým životem, péče o sebe, odpovědnost. Jaký domeček z karet jsme si sami před sebou postavili, který nám zároveň brání ve skutečném kontaktu sami se sebou?
Tento úplněk je největším úplném v roce a přináší nám rozvoj mezi rozumovou a citovou(srdcovou) odpovědí na naše otázky. Můžeme se tedy cítit lehce rozpolcení v tyto dny. Kráčíme po cestě vlastního srdce, ale mysl má proti tomu nějaké námitky a vymýšlí proč by to tak nemělo být? Ano, mysl se stále ještě chytá starého, které již není a to způsobuje často velké zmatení, chaos a rozpad na různých úrovních. Vracejme se tedy do středu svého srdce, kde můžeme najít všechny odpovědi na otázky, které hledáme.
Klíč je v srdci.
Propusť, co Ti neslouží a otevři se věčnosti.
🌕
13. července 20:37 21°21’
Úplněk

Období úplňku společně s novoluním tvoří dva nejvíc mystické dny v měsíčních proměnách luny. Úplněk symbolizuje čas, kdy jsme na vrcholu svých sil. Nyní nastal čas udělat důležité rozhodnutí a životní změnu. Bez rozhodnutí toho, že chceme do našeho života přivítat něco nového se tak nestane a tento den je pro to naprosto ideální. Je čas říct své posvátné “ANO” této změně a otevřít jí dveře. Úplňkové noci byly už od nepaměti využívány pro sběr bylin a to proto, že v tuto noc mají byliny a jejich sběr magickou moc.

Tento večer se je ideální pro osobní úplňkové rituály a ceremonie. Jeden z nich najdeš i v kartách Moon.alchemi, které si můžeš objednat TADY.

Naopak tento den není vhodný k jakýmkoliv operacím a zásahům do těla. Metabolismus jede pomaleji než kdy dřív a rány se hůř hojí. Zatížení můžeme pociťovat i u psychické stránky, např. skrze výkyvy nálad a emocí.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.