fbpx

Novoluní

Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku, zasadit semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny a její energie nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro nás možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor tak, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce, a my je pak v dalších dnech mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já. S tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.
 
V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit přes kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání, sny a tužby.
 
Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv, je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace, pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla. Tento den je ideální i pro půst a odlehčení těla. Jelikož novoluní je energeticky vždy výživné, můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako jsou pesimismus, podrážděnost a osamělost.
Zvu Tě k rituálu, který je ideální vykonávat v energii novoluní. Tato energie je nejsilnější právě tehdy, kdy novoluní vrcholí, její síla však jde znát už tři dny před a tři dny po jeho vrcholu. Pokud si rituál nestihneš udělat přesně v ten den tak nezoufej. I tak máš ještě příležitost.
 
Rituálem se můžeš inspirovat, provézt ho úplně dle tipu od Amisuel, nebo si vytvořit úplně svůj podle sebe. Fantazii se meze nekladou, hranice si tvoříš jen Ty sama.
Přehrát video

Vykuřovací rituál

Příručka k rituálu

Sdílej své mystérium

Zachyť momentku svého rituálu a označ nás na svých sítích @moon.alchemi. Vzájemně si tak buďme inspirací a probuďme v sobě tvořivou sílu ženství.

Buď součástí

Brány do světa magie a rituálů jsou Ti otevřeny i skrze Instagram, Facebook a newslettery s poselstvím přímo z Měsíce.

IČO: 09727515
by AMISUEL with love
web BURASITE © 2021 

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.