fbpx

MENU

Novoluní ve Vodnáři

Téma: vize, inovace, začátek & kreativita

Pro velkou část populace začíná nový rok právě s tímto datem. 21. ledna, kdy se oslavuje nový čínský rok letos vychází na novoluní ve Vodnáři a tak se dá očekávat, velká energetická jízda. Kromě toho, že se jako lidstvo nacházíme v období Vodnáře, který svými kvalitami přináší inovace, velké vize a celkově kreativitu do našeho pole. I tento vstup do nového roku oslavíme společně s touto energií.

Každý slaví nový rok jindy, každý podle sebe a všechny možnosti jsou správné. Je tedy jen na nás zda si vybereme nový rok slavit s koncem prosince, 21. ledna nebo s jarní rovnodenností. Každý dle svého vnímání a cítění, co je pro něj v aktuální úrovni to pravé.

A co nám toto novoluní přináší?

Inu možná se podívat na svůj život z nové perspektivy a otevřít se svému vizionářskému já, které uvnitř nás někde dříme. Jako lidstvo se nacházíme na počátku věku Vodnáře a tak nás i toto novoluní zve k tomu, abychom v sobě probudili tuto kvalitu inovací a pustili do našeho života novou úroveň bytí. Kde se ta nová úroveň nachází? To ať posoudí už každý sám dle svého aktuálního nastavení a místa, kde se v životě nachází.

Tento den, stejně jako každý další je určitě vhoden k oslavě života a malému rituály, skrze který můžeme do svého života vpustit ještě větší zázraky.

S chutí do toho

21. ledna 21:53 1°32’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.