fbpx

MENU

Téma: Nový start & vize

 

Novoluní ve Vodnáři, které zároveň tento rok vychází na nový lunární rok nám přináší esenci nového startu. Znamení Vodnáře, který je průkopníkem všeho nového nám přináší příležitost změny na osobní ale i kolektivní úrovni. Tím, že je toto novoluní spojené s lunárním novým rokem máme tuto energii ještě několikrát znásobenou. Využijme tedy tuto příležitost k restartu, který visí ve vzduchu.

Vystupuje nám zde téma “mé nové já, můj nový rok” a tím, že se nacházíme v roce 2022 a i únor nese v sobě další dvojku čeká nás velice silný měsíc, který nám může do života přinést mnohé dary a záblesky světla a propojení, které je každému na dosah. Uvnitř sebe tedy můžeme cítit touhu po propojení, sbližování, socializaci, která nás bude provázet celým měsícem.

Jsme tady každý za sebe a přesto spolu, lidská zkušenost, která se prolíná skrze kolektivní pole vědomí nám ukazuje, že právě společné propojení a sounáležitost jsou tématy na které bychom měli dávat pozornost. Otevření se spolutvoření ve vzájemném respektu, naslouchání a otevření se tomu, že každý zde má své místo a své dary a když každý budeme následovat cestu svého srdce do místa, kde máme být, ocitneme se všichni na tom pravém místě. Právě v ten moment se ocitneme v harmonii, ke které směřujeme.

Tip pro dnešní den:
🌑
Dopřej si nastartovat novou etapu. Nový lunární rok, který je zároveň i tímto magickým novoluním ve Vodnáři této nové energii přímo přeje

1. února 06:45 12°19’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.