fbpx

MENU

Téma: Nová vize & Transformace starého

 

Toto novoluní k ným přichází s vnitřním impulzem započít něco nového. Je to právě nová viza, kterou chceme přinést do našich životů v následujcích období, která k nám v tyto dny promlouvá. S blížícím se koncem roku přichází i vnitřní otázka, jaký chceme aby byl pro nás rok 2022?

Abych mohli otevřít dveře dokořán nové vizi, je potřeba ještě doukončit vše staré a uzavřít tak pomalu rok 2021 se vším, co nám přinesl. A že toho opět nebylo málo. Stejně jako rok 2020, i rok 2021 nenechal kámen na kameni a postaral se o transformaci všeho, co nám neslouží pro další vývoj. Všichni touto transformací prochází po svém, můžeme však říct, že rok 2021 je rokem intenzivním a ani konec tohoto roku tomu nebude jinak.

Je na nás, jak se k celé situaci a k celému roku postavíme, ale co je jasné je to, že si z něj můžeme vzít inspiraci toho vydat se novým směrem a započít tak zcela něco nového. Právě o tom totiž věk Vodnáře i je. Je o inovaci, nových systémech, které začínají ale od každého jednoho z nás zevnitř…

Novoluní ve Střelci a úplné zatmění Slunce podporují naši vizi nového začátku. Protože střelec je ohnivé a neposedné znamení dávejme si v tomto období pozor, abychom na věci zbytečně netlačili a nesnažili se je uspíšit. Vyhneme se tak zbytečným konfliktům. Tip pro dnešní den:  Dopřej si prostor pro zastavení, čas sám/a se sebou a rituál pro zažehnutí nové vize.

4. prosince 08:44 12°33’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.