fbpx

MENU

Téma: Transformace a magie předků

 

Novoluní ve znamení Štíra je neseno na vlně transformačních, magických a tajemných vibrací. V tento den se můžeme hluboce uvnitřnit ve spojení s našimi předky a zvyky kolem Samhainu a dušiček. Náš život je neustále v pohybu a jeho energetický tok mezi začátkem a koncem není lineární. Listopadové novoluní je smysluplným okamžikem, kdy se můžeme podívat dovnitř a uvědomit si svou temnou stránku.

Namísto vzdorování neznámému a strachu z nevyhnutelného cyklu smrti a znovuzrození je nyní čas plně přijmout temnější části své psychiky a pokusit se přeměnit svou bolest v sílu. Dovolte si prozkoumat své nejexistenciálnější myšlenky a důvěřujte všem intuitivním zprávám, které byste mohli v tyto dny zachytit. Protože novoluní bude tvořit dokonalý opoziční aspekt k nepředvídatelné planetě Uran, budou pro nás také připraveny nejrůznější kosmické otřesy a Vesmírné “vtípky” – což poskytuje dokonalou příležitost procvičit si, jak stát ve své duchovní síle, a přitom se stále odevzdávat Universálním toku božství a Vesmíru.

Protože novoluní symbolizuje nové začátky, je tento den jako stvoření pro manifestaci, výklad karet a osobní rituály, které mohou být právě skrze energii novoluní velmi sině podpořeny. Protože prosincové novoluní bude probíhat v zatmění, což není pro manifestaci a běžné praktiky na novoluní podporující je toto právě tento den poslední příležitostí pro manifestaci v energií novoluní v tomto roce 2021.

4. listopadu 22:14 12°40’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.