fbpx

MENU

Novoluní ve Lvu

Téma: Sklizeň, začátky & vztahy
Dnešní novoluní připadá na znamení Lva. Toto znamení stejně jako část roku ve které se nacházíme je v elementu ohně, který sebou přináší silnou transformaci a to nejenom na poli sexuality, vášně a spalování všeho co již neslouží. Možná i požáry, které právě probíhají jsou tomuto elementu důkazem, že je s námi přítomen a jeho síla je znatelná po celé Zemi ve velkém a někdy i ničivém rozsahu. 

Oheň spaluje staré a vytváří prostor pro změnu a pro zasetí semínek něčeho nového. I tak je tomu dnes při tomto novoluní, které nám otevírá brány pro nové projekty, vztahy a spojení na jeho všemožných úrovních. Léto je v plném proudu, říkejme našemu srdci ano a nechme se tak vést na setkání, které jsou pro naše duše zde nachystané a klíčové. Nikdy nevíme, kde nás něco osudového, co přinese velkou změnu do našich životů čeká.

Lev je velmi dominantním znamením, je tedy možné v těchto dnech pozorovat své já, svou mysl i ego, které se nás snaží někam směřovat. Je opravdu tato cesta cestou našeho srdce? To si posuďme sami...

Téma vztahů je stále aktuální, a tak nás vybízí k tomu vydat se na cestu stále víc a víc do našeho středu a vlastní pravdy. Hledejme rovnováhu a vnitřní klid v tom, co přichází i přesto, že se to na první moment nemusí zdát lehké. Je čas sklizně, zlaté klasy vykreslují krajiny a tak se pro nás otevírá brána, však vrchol jedné z nich a přesně mám na mysli té lví, je za dveřmi. 8.8. se blíží a tento čas mezi Slunovratem a touto branou sebou vždy přináší silnou transformaci. Nefunkční padá, je potřeba projít branou a nechat vše co již není v souladu před ní. Máme se rozhodně na co těšit. Den po dni se nám odkrývá nový prostor. Pro co? To se nechejme překvapit

Tip pro dnešní den:
🌑
Očisti svůj prostor, dům, a otevři se novým začátkům. Zázraky každodennosti a Tvých snů jsou na dosah.

28. července 19:54 5°38’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.