fbpx

MENU

Novoluní v Kozorohu

Téma: Vize, dokončení & krok vpřed

Jen jeden den před Vánocemi se v Kozorohu koná poslední novoluní v tomto, pro mnoho z nás, velice silném a intenzivním roce. Novoluní v Kozorohu bývá obvykle na začátku nového roku, tentokrát to ale vychází tak, že tímto novoluním jako bychom uzavírali energie brány zimního Slunovratu a otevírali se něčemu novému.
🌒🌑🌘
Je to tak, mnohdy chceme do Nového roku vstoupit s čistým štítem aniž bychom si uvědomovali, že kalendářní rok, stejně jako 12 měsíců je umělým lidským výmyslem, které nás drží právě svoji strukturou v prostoru, kde nepřevládá úplný chaos. Právě znamení kozoroha na struktury hodně dá a proto i tento čas můžeme vnímat větší potřebu jakéhosi řádu uvnitř i venku, který nám může poskytovat jakýsi pocit bezpečí, který si všichni přejeme v hloubi duše pocítit.

Nový rok chceme začít úspěšně. Ale než něco projevíme, měli bychom mít také konkrétní vizi. Kozorohové jsou vždy orientováni na pokrok a usilují o větší postavení. Čeho můžu dosáhnout, jaká je moje vlastní vize a kam směřuji? Dovol vizi, aby k Tobě přišla a zároveň se nesvazujme silnými přesvědčeními a předsevzetími, na to nyní nenadešel správný čas. Nechej vizi k Tobě promlouvat až a příchodem jara, s přívalem energie přijde čas, kdy můžeš všechny tyto plány začít realizovat i ve hmotě.
🌒🌑🌘
Právě obraz vlastní vize nám pomáhá nahlédnout do různých částí našeho vědomí a dát tak prostor vizuální mapě, která nám pomůže s manifestací našich snů v nadcházejícím roce.

Není to náhoda. Uzavíráme dvojkový rok a postupně se otevíráme novému roku, který sebou přináší zcela novou energii. O čem tato energie bude se nechme překvapit.

Tip pro dnešní den:
🌑
Otevři prostor pro to, co do svého života zveš.

23. prosince 11:16 1°32’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.