fbpx

MENU

Novoluní v Rybách

Téma: soucit, pomoc, léčení 

Novoluní v Rybách může přinést štěstí a překvapivou podporu pro vše, co v době novoluní děláme pro naše touhy, sny a přání. Přemýšlejte o své léčivé síle a sdílejte ji s okolním světem! Tento den je výrazně posilněn tím, že zároveň s novoluním i Slunce vstupuje v tento den do znamení Ryb a tak umocňuje tuto rybí energii.

Novoluní v Rybách navíc ztělesňuje touhu pomáhat, ale také vymezení se a tému hranic, se kterou se potýkáme ať už více či méně úspěšně. Toto znamení je známé i pro svou oduševnělost a napojení na ducha, velkou vnímavost a citlivost, můžeme proto v tomto období vnímat tyto rybí kvality zesilněně.

K tomu abychom se mohli potkat se svými emocemi a pocity je potřeba si dovolit se zastavit, nadechnout a spojit se se sebou samým. Teprve v tichu můžeme najít prostor srdce, který k nám promlouvá.

Jak můžeme aktuálně vyjádřit své silné pocity? Prostřednictvím umění a kreativity. Ve kterém necháváme plynout naši intuici a nejhlubší pocity bez jakékoli jistoty… také v prostoru, ve kterém dáváme svému vnitřnímu dítěti našeho umělce znovu malbu a štětec, pero nebo ruční nástroj k přenesení našeho barevného vnitřního světa ven. Je to nejen očistné, ale i léčivé, nechat naši fantazii plynout a dát jí prostor. Pro silné emoční náboje naopak doporučení zapojit své tělo a dát ven všechno to, co aktuálně potřebujeme ať už si pro to vybereme jakýkoliv nástroj.

Tip: Co pro sebe tento den můžu udělat? Najdi si chvilku na svůj journaling nebo vyzkoušej automatickou kresbu. Nech se vést.
20. února 08:05 1°22’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.