fbpx

MENU

Novoluní v Raku

Téma: Emoce, vztahy & zastavení
Dnešní novoluní připadá na znamení Raka. Ten je známý tím, že chodí pozadu a tak i tento čas nás povede ke starým a nezpracovaným záležitostem, které se budou drát silně na povrch. V tomto období se nacházíme v elementu vody, který je podpořen ještě právě tímto znamením, které je s vodou silně propojeno. A co to pro nás znamená? Voda jako element symbolizuje emoce a tady je máme hned několikanásobně posilněné. To může přinést silné emocionální vypětí, které se bude týkat hlavně našich vztahů s blízkými, ale i sami se sebou. Různé oblasti v našich životech ,můžou být aktuálně zahalené mlhou a my nejsme schopni skrze tuto mlhu procitnout a poohlédnout na celistvý obraz. Buďme trpělivý, vše má svůj čas a vše se v pravý moment vyjeví přesně tak, jak je pro nás potřeba.

Dnešní novoluní nás vede hluboko do našich emocionálních těl, které jsou propojené s ženským aspektem nás samých. Je to zároveň i oblast našich životů, kterou spousta z nás po dlouhý čas ignorovala a potlačovala. To v sobě nese nahromaděný vztek, smutek a frustraci, které se právě v tento čas můžou drát na povrch. Dopřejme si chvíli a podívejme se odkud opravdu tyto emoce proudí a co za nimi stojí. Zjistíme pak, že jejich podstata a zdroj je úplně někde jinde než právě v těchto událostech, které se nám tyto dny dějí. Buďme k sobě laskavý a nechme emoce procházet skrze tělo. Můžeme k tomu využít několik technik mezi ty nejlepší patří dechové techniky, vykřičení nebo vydupání se ze všeho, co je v nás nahromaděné. Rak nás vede k tomu vysypat naše koše emocí, které už bublají přes povrch. Zase i zde platí, pokud je koš, nádoba plná už se do ní nic nevejde. Tak udělejme prostor.
Využít k tomu můžeme i úklid v domácnosti, šatní skříni, nebo kdekoliv, kde cítíme že je toho již příliš nahromaděného a energie nemůže volně proudit. 

Hodně štěstí.

Tip pro dnešní den:
🌑
Propusť a dovol si prožít své emoce. Pusť je do Země a zažij tak pocit uvolnění

29. června 04:52 7°22’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.