fbpx

MENU

Novoluní v Panně

Téma: Domov, úklid & návyky
Novoluní, které připadá na znamení Panny sebou mimo jiné nese esenci s tímto znamením spojenou. Na mysli mám úklid a to nejen doma ale i ve svém vlastním vnitřním domově, který si říká o sebereflexi a utvoření prostoru pro nové začátky. Staré nánosy a návyky, které nám již neslouží s aktuální verzí sebe sama můžeme s láskou propustit a otevřít se tak něčemu novému. Jak by vypadala zdravá verze návyku, který víš že Tě stahuje zpátky? Jak můžeš ho můžeš nahradit tak, aby Tě naopak podporoval na Tvé cestě?

V tomto období je ideální čas pro praktické plánování a úklid na všech frontách. Mimo to budeme rozhodně v kontaktu se svým emocionálním i fyzickým tělem, je proto dobré se zastavit před tím než budeme reagovat. Může se snadno stát, že zareagujeme v silné emoci, která reakci ani vztahům neprospěje. Zkusme se zhluboka nadechnout a vydechnout. Kdekoliv se na své cestě nacházíme a čímkoliv procházíme, je to v pořádku. Pochvalme se za snahu a práci kterou vykonáváme a nebuďme na sebe příliš tvrdí.

Velkým tématem bude také strava a celkový pohled a přístup na fyzické tělo a životní styl? Jak se ke svému tělu chovám? Co do něj přijímám? Jak se stravuju? Dávám si na jídlo dostatek prostoru? Co mohu udělat pro to, abych byl/a v jídle vědomější?

Klíčem pro mnoho otázek je zpomalení, zastavení. Tak se zkusme společně zastavit a nevnímat si, kde jsou ty malé krůčky. které mohu udělat pro to aby můj život byl zase o něco lepší.

Tip pro dnešní den:
🌑
Které z návyků Ti přináší blaho a které Tě naopak brzdí, nebo stahují zpátky? Je čas zamést si před vlastním prahem a otevřít se novému začátku.

27. srpna 10:16 4°3’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.