fbpx

MENU

Novoluní v Panně

Téma: úklid

Dnešní novoluní je ve znamení Panny, aneb také jinak jmenovaný Nový měsíc sklizně.
Toto znamení je zemské povahy a je velmi pracovité, organizované a perfekcionistické. Panny jsou realistické a stojí nohama na zemi.

Energie Panny je pro nás tím nejlepším pomocníkem na světě, abychom se rozhodli, co přesně je potřeba roztřídit, udělat nebo třeba vyřadit. Uklízení a třídění se neuvěřitelně hodí, hlavně tehdy pokud ve svém životě někde tápeme a nevíme kudy kam.

Když nevíš, začni u úklidu. Vyklizení vnějšího prostoru nás vezme na cestu k prostoru vnitřnímu a než se nadějeme už máme zbrusu nový vyblýskaný plac pro něco nového.
Navíc si v tento čas můžeme být naprosto jistí, že změny jsou nevyhnutelné a jedou ve velkém.
Zorganizujte si věci i myšlenky. Nestresujte se a naplánujte si úkoly tak, abyste na všechno měli dostatek času. Dotáhněte vše dokonce a na tuto dovednost se nyní obzvláště zaměřte. Díky Pannám mohou snílci dokončovat své projekty, takže je dnes skvělý čas se od nich toto učit.

Vyhněte se přílišné kritice a konzervativnosti a dávejte důraz na detail. Pozor ale, aby Vás zase přehnaný perfekcionismus nezdržoval od progresu.

Mluvte o svých emocích – Panny mají tendenci emoce v sobě držet a projevovat je velmi opatrně. Zkuste se ale uvolnit a jakýmkoli způsobem je vyjádřit – není dobré je v sobě držet, dřív nebo později Vás to postihne.
Dopřejte si čaj z Eukalyptu, Levandule, Bezu černého nebo Slézu a Majoránky.

15. září 03:39 21°58’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.