fbpx

MENU

Téma: Stabilita & Komunikace

 

Vítá nás první novoluní v roce 2022. Je krásné, že ho provází znamení kozoroha, který svými přednostmi, kterými jsou stabilita, cílevědomost a důstojnost přináší do začátku roku světlo na naše nastávající cíle, sny a vize.
Máme tedy krásné propojení zasetí nového semínka, které nám přináší vždy energie novoluní se spojením s novými začátky magické brány 2022. Je tedy opravdu na každém z nás, jak si zvolí tento rok prožít a jaké semínko v dnešní den zaseje, aby mohlo dále růst a klíčit a vyživovat jeho život a každý den.

V roce 2022 nás čekají velké věci a schopnost stability a systému, se nám rozhodně bude hodit. Je potřeba se obracet k těm věcem, vztahům, činnostem, které nás vyživují a nenechat se zbytečně okrádat o svou drahocenou energii, které si budeme čím dál tím více vědomi.

Zasejme semínko velkých vizí na tento rok a společně s energií novoluní započněme tuto magickou dráhu zázraků.

Tip pro dnešní den:
🌑
Dopřej si prostor pro zastavení, čas sám/a se sebou a rituál pro zažehnutí nové vize.

2. ledna 19:33 12°20’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.