fbpx

MENU

Novoluní v Býku

Téma: Stabilita, transformace & hojnost
Novoluní v Býku připadá na 30. dubna. Prožíváme s ním tzv. Blackmoon, to je tehdy pokud je ve stejném kalendářním měsíci více novoluní. Navíc dochází k částečnému zatmění Měsíce, které by mohlo znamenat proměnu následujících témat, které můžou být pro náš život více než aktuální.
Mezi tyto témata patří: Hluboké vnitřní zakořenění, přirozený vnitřní rytmus, požitek, duševní pohoda, krása, smyslné požitky, luxus a finanční & hmotná hojnost.
Konečně nám novoluní v Býku přináší oddech. Ale můžeme také přehodnotit náš hodnotový systém:
Je v mém životě dostatek přírody a přirozenosti? Co přináší mír a jak umožňuje člověku být ve vnitřním míru? Jaká jsou naše vlastní přesvědčení o hodnotách a bohatství (uvnitř i vně)? A které z nich jsou pravdivé nebo již neplatí?
Tento čas je obrovskou příležitostí pro kvantový skok na poli kolektivního vědomí i jednotlivce. Transformace se točí a je se na co těšit!

Mimo jiné se Merkur 30. dubna přestěhuje do znamení Blíženců.

Tato konstelace stimuluje mentální energii, přináší mnoho nápadů a plánů, ale také nás udržuje aktivní a chce větší nasazení.
Merkur má bydliště v Blížencích a může se zde obzvláště dobře rozvíjet! Dobrý čas pro vaši vlastní komunikaci! Zaměřte se na znalosti a učení se novým dovednostem. Je to skvělý čas ponořit se do nových témat, která se chcete naučit. Prostřednictvím této energie se můžeme naučit lépe vést dialog s ostatními a se sebou samými. Zvláště vhodné pro: Psaní projektů, učení, výuku, prezentace, projevy a výzkum.

Tip pro dnešní den:
🌑
Naskoč na vlnu kvantových skoků a otevři se zázrakům.

30. dubna 22:27 10°28’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.