fbpx

MENU

Novoluní v Blíženci

Téma: Polarity, radost & lehkost

Toto novoluní ve znamení Blíženců nám přináší příležitost pro nový začátek, závan svobody a lehkosti, odvahu říkat pravdu, protože jasná upřímná slova pomáhají, nové impulsy a inspirace do našich životů. Je to také proto, že v této době už nic jiného než upřímnost a úplná pravdivost sám k sobě už neobstojí. Jde o to svlíknout se před sebou samým do naha a uzřít to, co je v nitru schované a dere se na povrch. Však i znamení Blíženců, které je známé pro svou dvojitou povahu a dalo by se říct i mísami rozpolcenost zde hraje velkou roli. Můžeme v tomto období v sobě nalézat právě tyto dva hlasy, které nám možná našeptávají úplně rozlišné cesty. Tak kterou si vybrat?

Obecně platí,  zvolme si tu našemu srdci bližšímu, když právě to může být těžké rozpoznat. Zvolme a ukotvěme v sobě záměr a toho se držme. Období novoluní vždy přináší něco nového,  můžeme tedy pozvat pozitivní a radostné vibrace do života svého, ostatních i celé země. Někdy není snadné udržet si nadhled a lehkost a tak se o to alespoň co nejvíce pokusme. Vždyť za pokus nikdy nic nedáme a není co ztratit

Tip pro dnešní den:
🌑
Dovol si naslouchat svým vnitřním hlasům a rozhodnut se dle svého srdce. To vždycky ví, kde je pravda, která se může ukrývat za starými zraněními a maskami.

30. května 13:30 9°03’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.