fbpx

MENU

Novoluní v Beranu

Téma: Nové začátky

 

Novoluní v Beranu, které vychází na první “aprílový” den nám přináší energii nových začátků, které budou spojovány s léčením starých záležitostí a ran. Zase zde platí, že když uvolníme starou energii, vznikne prostor pro novou a právě tady může být prostor pro nové začátky, které mohou mít různou podobu. Ať už se jedná o životní změnu, rozhodnutí na úrovni práce nebo partnerství nebo novou jiskru a změnu v životní situaci, která se právě odehrává.

Znamení Berana, který sebou nese element ohně nám jasně dává najevo, že je potřeba to udělat silně, vášnivě, transformačně, tak jen jak jen to samotný oheň umí. Spaluje staré a dává prostor pro nové.

V tento den se můžeme propojit s kvality znamení Berana, které jsou válečníkem, iniciátorem a zároveň i tím, co konfrontuje. Můžeme tedy říct, že nás čeká rozhodně silné novoluní.

Podpořit ho můžeme klíčovým slovem “I AM”/”JÁ JSEM” a dosadit si za to, co aktuálně potřebuji. Je dobré vnímat, že období novoluní nám vždy může zamávat s emocemi a je potřeba k tomu být ohleduplní. Pokud bychom cítili, že je pro tento den ohně moc, pomůže nám koupel, nebo dostatek a doplnění vody v jakékoliv podobě.

Tip pro dnešní den:
🌑
Najdi si prostor pro sebe. Co nového ve svém životě toužíš přivítat?

Ideální čas pro to vytvořit a poslat do éteru záměr, který můžeš podpořit právě výkladem karet moon.alchemi nebo šálkem ceremoniálního kakaa.

1. dubna 08:24 11°30’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.