fbpx

MENU

Novoluní v Beranu

Téma: nový začátek & síla

Novoluní v Beranu je letos velmi silné, protože se ve znamení Berana setkává síla jak Měsíce tak i Slunce. Lidé narození ve znamení Berana budou ve své plné síle a my ostatní můžeme cítit tento silný náboj, který se dotýká našeho života.

Tímto obdobím začíná nový astrologický rok, který do nových začátků přináší spoustu odhodlanosti, průbojnosti a energie. Do čeho můžeš vložit tu spoustu nové síly, kterou Ti Beran dává? Kde je potřeba přidat odhodlání? Jaký nový začátek se pro Tebe právě chystá?

Dávejme si ale pozor, abychom nepřepálili začátky. Oprostěme se od toho, že musí být všechno hned a přesně podle nás. Vyhneme se tím zbytečným konfliktům a hádkám. Pozorujte chvíle, kdy máte tendenci ztrácet trpělivost a učte se uklidnit. Soustřeďte se raději na Vaši nezávislost a bezstarostnost a ploďte skvělé nápady. Cítíš, jak silný/á sám o sobě jsi?

Věnujte se sami sobě, ale nebuďte sebestřední. Rozhodněte se, co Vám v životě již neslouží a zaměřte se na jeden cíl. Nedělejte ukvapená rozhodnutí a nepřehánějte to s přepracováním, rychle Vám to dá vaše tělo najevo.

Máte tendenci být ukvapení? Zpomalte. Využívejte své síly a zápalu pro Vaše činnosti, ale stále si uvědomujte, že cesta je cíl a je potřeba ji vnímat, užívat si ji a být na ní trpěliví. Kde ve svém životě bych měla zvolnit a kde naopak můžu přidat? To jsou otázky, které si v tento čas můžu pokládat.

Dopřejte si ovocné a zklidňující čaje, například Rooibos či heřmánek nebo meduňku.

Tip na rituál: Pozvěte do svého života nové začátky, které jdou cítit všude ve vzduchu. Teď je ten čas.

20. dubna 06:12 29°50’
Novoluní:

Novoluní v sobě nese energii nového začátku. Je to bod nula v měsíční proměně lunárního cyklu. Moment, kdy máme zas a znovu možnost začít od začátku a zasadit tak semínka svých budoucích snů a vizí. Přichází nám z luny nové impulzy, nápady a představy o tom, co je zde pro mě možné.

Období novoluní je vizionářským časem, pro který je vhodné si vytvořit prostor na to, aby se semínka snů mohly ukotvit skrze naše srdce a my je pak v další dny mohli vyživovat. Je to prostor, který nás zve k tomu se zastavit a propojit se s naším vyšším já, s tou naší částí, která je napojená na vyšší Universum a přináší do našeho života četné poselství z horních světů, které nám pomáhají na naší jedinečné cestě duše tady na Zemi.

V tomto čase je ideální věnovat svou pozornost tomu, co chceme tvořit, čeho chceme dosáhnout, než tomu co naopak nechceme. Přání, sny a vize je v tomto čase ideální ukotvit skrze kresbu nebo psaní do zápisníku, kam sdílíme naše niterní přání a sny.

Ať už jsou Tvé sny a přání jakékoliv je důležité v nich a v sebe mít víru. Věř mi, všechno zde na Zemi je možné a manifestace pokud s ní umíme pracovat se projektuje do naší reality rychlostí světla.

Tento den je ideálním i pro půst a odlehčení těla. Protože novoluní je energeticky vždy výživný můžeme v tento čas pociťovat i míň příjemné emoce a pocity jako pesimismus, podrážděnost a osamělost.

K období novoluní patří i rituály. Tip na manifestační rituál najdeš v kartách Moon.alchemi, které najdeš TADY.

A pokud si chceš udělat svůj všechny potřebné věci a pomůcky k němu najdeš ve vymezené kategorii pro RITUÁLY, skrze kterou můžeš vytvořit svůj jedinečný osobní rituál, který Ti pomůže v manifestaci Tvých vizí a snů.

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů,
které se dotýkají našich vnitřních světů.

Follow the moon

Přihláš se o newsletter a získej každý měsíc poselství k novoluní, úplňku. S newsletterem Ti navíc neuteče žádná z chystaných novinek.

Kliknutím na ODESLAT souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Web je chráněn službou reCAPTCHA od Google.